Edyta Herbuś w lutym skończyła 38 lat. Od dwóch lat jest w szczęśliwy związku z Piotrem Bukowieckim – byłym partnerem Doroty Gardias. Partner ma już troje dzieci z poprzedniego małżeństwa, a Herbuś nadal nie zdecydowała się na ciążę.

Edyta Herbuś o macierzyństwie

Ostatnio wyznała w „JastrząbPost”, że jej życie jest tak zaskakujące i miłość ją tak prowadzi, że w jakimś stopniu doświadcza macierzyństwa, bo jej partner ma dzieciaki.

 Ja na co dzień odnajduję się w tej przestrzeni. Funkcjonuję tak. Mamy w domu dzieciaki, mam z nimi bardzo dobry kontakt i nie czuję, że to wszystko jest przede mną, bo jestem w trakcie takiego procesu. Owszem, nie urodziłam jeszcze swojego dziecka, zobaczymy. Ja ufam. Ja wierzę w takie zaufanie prowadzenia wyższej siły, możemy to nazwać boską energią, zależy kto, jak lubi. Ale ufam temu, poddaję się, podążam za miłością, za sercem, za pasją – powiedziała w „JastrząbPost” Herbuś.

Edyta Herbuś przerywa milczenie. Oficjalnie poinformowała, że WYSZŁA ZA MĄŻ!

Z kolei dzisiaj zaskoczyła fanów i wrzuciła zdjęcie w samej bieliźnie na Instagram. Z pewnością jest to odpowiedź, na pytanie o macierzyństwie. Aktorka nadal może cieszyć się w takim wieku, tak zgrabną figurą.

Mój Boże, uda się stykają! No naprawdę widok niecodzienny na instagramie:) już myślałam, że nie ma takich kobiet:) żeby ktoś nie zrozumiał opacznie:CUOWNA Figura!!!

Edyta co za ciało 😘

Śliczna, zgrabna, naturalna 😍

– piszą internauci.

WOW! Edyta Herbuś to sexy żona! Zobaczcie, w jakim outficie prasuje mężowi ciuszki