Ariana Grande (26 l.) została właścicielką luksusowego i nowoczesnego domu w Los Angeles. Nowe gniazdko artystki nie było tanie. Zapłaciła za nie blisko 14 milionów dolarów! Czy dom jest wart swojej ceny?

Ariana Grande w swoich naturalnych LOKACH: O WIELE lepiej niż w kucyku

Ariana Grande kupiła dom

Jak podaje portal „Variety”, budowa domu, o powierzchni około 930 metrów kwadratowych, skończyła się latem 2018 roku i od tamtej pory jeszcze nikt tam nie mieszkał. Dom początkowo kosztował 17 milionów dolarów i choć obniżono jego cenę to ponoć nadal jest jednym z droższych domów sprzedanych w tym roku w  Hollywood Hills.

W trzypiętrowej posiadłości znajduje się m.in 7 sypialni, 4 łazienki, kuchnia urządzona w minimalistycznym stylu. Oprócz tych pomieszczeń Ariana może pochwalić się, że ma w domu biuro, siłownię, własne studio urody i winnicę, która pomieści setki butelek, spory bar, a także garderobę. Luksusowo jest także na zewnątrz – spory taras i basen infinity, czyli taki, w którym co najmniej jedna krawędź jest ukryta, tworząc wrażenie bezkresu.

Pete Davidson zdradził, jak wyglądały kulisy rozstania z Arianą Grande

Nie można nie zwrócić uwagi na widoki z posiadłości piosenkarki. Niemal z każdego okna widać ocean i wzgórze. Jak zauważył portal „Variety” zakup takiej posiadłości przez Grande jest nieco zaskakujący. Dom stoi blisko ulicy, ma wielkie okna i stojąc na wzgórzu jest bardzo widoczny. Trudno tu mówić o zachowaniu prywatności.

ZOBACZ TEŻ:

Ariana Grande ma NOWEGO chłopaka. Spotykają się od miesięcy

Ariana Grande nie może zrozumieć ludzkiej głupoty. Piosenkarce puściły nerwy

Ariana Grande pokazała się na koncercie w TEJ fryzurze. Fani BŁAGAJĄ ją, żeby się tak czesała

Dom Ariany Grande w Los Angeles

dom Ariany Grande/fot. Forum

Dom Ariany Grande w Los Angeles

dom Ariany Grande/fot. Forum

Dom Ariany Grande w Los Angeles

dom Ariany Grande/fot. Forum

Dom Ariany Grande w Los Angeles

dom Ariany Grande/fot. Forum