Ariana Grande (26 l.) po rozstaniu z Petem Davidsonem, z nikim oficjalnie się nie spotykała. We wrześniu 2018 roku zmarł też jej były chłopak, Mac Miller. Jak donoszą zagraniczne media, wokalistka ma nową miłość. Kto skradł jej serce?

Pete Davidson zdradził, jak wyglądały kulisy rozstania z Arianą Grande

Ariana Grande ma nowego chłopaka

Ariana Grande była z Petem Davidsonem jedynie kilka miesięcy, ale ich związek był bardzo intensywny. Para zdążyła się nawet zaręczyć. Po śmierci Mac Millera jednak rozstali się. Wokalistka przeżywała wtedy trudny okres.

Jak podaje TMZ, Ariana ma nowego chłopaka, z którym była widziana już w Walentynki. To Dalton Gomez, agent nieruchomości. Spędzają razem kwarantannę.

OMG! Ariana Grande pokazała swoje NATURALNE włosy. Różnica jest OGROMNA

Kim jest Dalton Gomez, nowy chłopak Ariany Grande?

Dalton pracuje jako agent nieruchomości. Wychował się w południowej Kalifornii. To on pomógł znaleźć jej dom w Los Angeles. Gomez zna się z Miley Cyrus. Mężczyzna jednak chce zachować prywatność, zablokował swoje konto na Instagramie.

Jak donoszą informatorzy, spotykają się już od kilku miesięcy. Obecnie razem spędzają domową kwarantannę.

Kiedy Ariana spotykała się z Petem Davidsonem, para wciąż była na językach, chodzili za nimi paparazzi. Być może teraz wokalistka chce tego uniknąć i dlatego trzyma swój związek w tajemnicy.

 

Ariana Grande na rozdaniu nagród Grammy

Ariana Grande na rozdaniu nagród Grammy fot. Reuters / Forum

Ariana Grande w żółtej bluzie

Ariana Grande w żółtej bluzie fot. Forum/BACKGRID