Ariana Grande (27 l.) i Pete Davidson (26 l.) gdy poinformowali, że się spotykają, fani nie wróżyli im długiej przyszłości – i tak też się stało. W atmosferze skandalu para zerwała zaręczyny. Po czasie komik postanowił wyjawić pewien sekret na temat wokalistki. Będziecie zaskoczeni.

Co czuje Pete Davidson, po tym jak Ariana Grande zaśpiewała dla niego „Thank U next” na Grammy?

Pete Davidson opowiedział o rozstaniu z Arianą Grande

Związek popularnej wokalistki i komika rozwijał się w ekspresowym tempie, zaczęli spotykać się w maju 2018 roku. Zaledwie po kilu tygodniach spotykania się, zakochani poinformowali o zaręczynach. Romans jak szybko się zaczął, tak i szybko się skończył. Para spędziła ze sobą 5 miesięcy. Kilka tygodni po rozstaniu Grande wydała swój singiel „Thank U Next”, który miał być zamknięciem pewnego rodzaju i z pewnością piosenka dotyczyła relacji wokalistki ze zmarłym Mac Millerem i Petem Davidsonem.

Ariana Grande przerywa MILCZENIE po rozstaniu z Pete Davidsonem

Ariana Grande Pete Davidson

Fot.Forum/Backgrid USA

Podczas stand-upu Alive From New York, który Netflix wypuścił we wtorek, komik Saturday Night Live opowiedział o związku z piosenkarką i żartował z całej sytuacji w typowy dla siebie sposób.

Pete dodał, że jego dziadek jest wielkim fanem hitu „Thank u next”, przy okazji wtrącając, ze nawet nie przesłuchaj piosenki swojej ex. 

Ona ma swoje piosenki i inne rzeczy a ja mam właśnie to (stand-up) Fani pytali się mnie – Pete to nie jest fair w stosunki do Ari. Wywlekasz wasze brudy publicznie, jak możesz to robić? – Gdzie Ariana zaczęła mówić rzeczy na temat naszego związku? Do swojej zaufanej przyjaciółki, kiedy siedziały w domu? Nie, ona opowiedziała o kulisach naszego rozstania na łamach magazynu Vogue – powiedział komik

Ariana Grande Pete Davidson

Fot.Forum

Komik nazwał swoją ex „geniuszem” i „bardzo mądrą osobą”. Pete zażartował z sytuacji, gdy Ari w usuniętym już tweecie odniosła się do wielkości jego penisa.

Zrobiła to, aby każda dziewczyna, która widziała mojego wac** była rozczarowana przez resztę życia – zażartował

Komik wyśmiewał się również z samego siebie. Widać, że czas pomógł mu przepracować ten związek i dzięki temu mógł tak swobodnie rozmawiać na temat przeszłości.

Davidson jest szczęściarzem, obok komika zawsze kręciło się dużo pięknych dziewczyn. Po tym gdy rozstał się z Ari, Pete był w kilku związkach. Wydawało się, że jego romans z modelką Kaią Gerber może być czymś poważniejszym, ale informowaliśmy niedawno, że Gerber z nim zerwała.

Myślicie, Ariana odniesie się do występu komika?

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Ariana Grande pokazała swoje NATURALNE włosy. Różnica jest OGROMNA

Pete Davidson i 20 lat starsza Kate Beckinsale CAŁUJĄ się na trybunach

Kaia Gerber PRZYBITA po rozstaniu z chłopakiem na lotnisku z mamą (ZDJĘCIA)

Ariana Grande Pete Davidson

Fot.Forum/BACKGRID USA

Ariana Grande Pete Davidson

Fot.Forum