Po ponad dekadzie separacji 74-letni Arnold Schwarzenegger i 66-letnia Maria Shriver oficjalnie się rozwiedli. W rozwodzie pośredniczył prywatny sędzia, który podpisał ostateczne dokumenty.

Donald Trump i Arnold Schwarzenegger. To oni ocalą nas w przypadku ATAKU KOSMITÓW

Do podziału 400 milionów?

Do ostatecznego rozwiązania system Sądu Najwyższego w Los Angeles wymagał od sędziego orzekającego o wniesieniu sprawy, co miało miejsce we wtorek rano. Znaczna część opóźnienia rozwodu była spowodowana złożoną umową dotyczącą ugody majątkowej pary.

Arnold Schwarzenegger przeszedł kolejną OPERACJĘ serca. Dodał zdjęcie ze szpitala

Według najnowszych informacji słynna para prawdopodobnie podzieli majątek szacowany na 400 milionów dolarów na pół.

Długie małżeństwo, długi rozwód

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver, którzy pobrali się w 1986 roku, nie mieli umowy przedślubnej. Początkiem końca ich małżeństwa były plotki o nieślubnym synu aktora i byłego gubernatora Kalifornii. Dzisiaj Joseph Baena ma 24 lata. Jest owocem romansu Schwarzeneggera ze sprzątaczką Mildred Baeną, 16 lat młodszą od aktora. Para żyła w separacji przez lata.

Arnold Schwarzenegger kończy 73 lata. Jego NIEŚLUBNY syn pokazał WYJĄTKOWE zdjęcie

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver w 2004 roku. Fot. Ron Sachs / Zuma Press / Forum

Arnold Schwarzenegger oficjalnie uznał dziecko za swoje w 2011 roku. Wcześniej trzymał się informacji, że ojcem nieślubnego Josepha jest aktualnie były mąż Mildred Baeny. Jego nieślubny syn nie używa nazwiska biologicznego ojca.

Schwarzenegger i Shriver mają wspólnie czwórkę dzieci: 32-letnią Katherinę, 30-letnią Christinę, 28-letniego Patricka i 24-letniego Christophera.

Arnold Schwarzenegger między rowerami

Arnold Schwarzenegger/fot. FORUM

arnold-schwarzenegger-36-R1

arnold-schwarzenegger-R1