Aktor Arnold Schwarzenegger (73 l.), który ma wrodzoną wadę serca, przeszedł kolejną operację. Na Twitterze zamieścił zdjęcie ze szpitala, zdradził, jak się czuje i podziękował personelowi medycznemu, który się nim zajmował.

Arnold Schwarzenegger kończy 73 lata. Jego NIEŚLUBNY syn pokazał WYJĄTKOWE zdjęcie

Arnold Schwarzenegger przeszedł drugą operację serca

W związku z wrodzoną wadą serca, aktor i były gubernator Kalifornii, w 1997 roku przeszedł pierwszy zabieg wymiany zastawki. W marcu 2018 roku Schwarzenegger poddał się planowanej operacji, podczas której ponownie miał mieć wymienioną zastawkę. Wówczas jego rzecznik wyznał, że zastawka służyła dłużej niż planowano i było wiadome, że trzeba będzie ją ponownie wymienić.

Aktor ponownie znalazł się w szpitalu, ale już jest po zabiegu i wrócił do sił, o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Mam nową zastawkę aortalną wraz z nową zastawką płucną z mojej ostatniej operacji. Czuję się fantastycznie i już mam za sobą pierwsze spacery ulicami Cleveland. Cieszyłem się na nich pomnikami, które mijałem. Dziękuję każdemu lekarzowi i pielęgniarce, która znalazła się w zespole odpowiedzialnym za moją operację!- napisał Schwarzenegger.

ZOBACZ TEŻ:

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger zostali rodzicami. Ten szczegół zdradził płeć dziecka

OMG! Arnold Schwarzenegger trzyma osła i kucyka w swoim domu! (WIDEO)

Arnold Schwarzenegger na rowerze

Arnold Schwarzenegger/fot. FORUM

Arnold Schwarzenegger obok samochodu

Arnold Schwarzenegger/fot. FORUM

Arnold Schwarzenegger między rowerami

Arnold Schwarzenegger/fot. FORUM