Trzy tygodnie temu Sara Boruc urodziła synka. Najmłodsza pociecha projektantki biżuterii i jej męża, Artura Boruca, przyszła na świat wyczekana i wytęskniona. Na krótko przed narodzinami chłopca Sara pisała na swoim Instagramie:

Pytacie o brzuszek… Ma się dobrze ☺️ Już niewiele nam zostało i powoli zaczynam czuć smutek , że za moment nie będę już czuła tych cudnych kopniaków.. Pytacie też o rozstępy-na szczęście udało mi się ich uniknąć-olej sezamowy i migdałowy na pewno pomogły i smarowałam nimi całe ciało po każdej kąpieli 😉
Nadal robię lekki trening , codziennie chodzę na długie spacery i staram się (🤪🍕) jeść zdrowo co Wam namiętnie relacjonuje.
Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż.Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa , spełniona, spokojna.
Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki!
Czekamy na Ciebie Maluszku, jesteśmy tacy gotowi ❤️

Pobiła REKORD? Sara Boruc zdecydowała się wrzucić zdjęcie brzucha TYDZIEŃ po porodzie

Sara urodziła dziecko w domu, poród odbył się w wodzie. Żona Artura wspominała wspólny poród z mężem wzruszona i bardzo szczęśliwa:

Mój superbohater Nono… Nawet nie wiem od czego zacząć..spełniło się nasze ogromne marzenie-przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku , bez zgiełku szpitala , niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej,dokładniej,mocniej.. Artur nie puścił mnie nawet na moment,trzymał tak mocno jakby się bał,że utonę. Nie dała bym rady bez Niego.
Inusia głaskała po głowie,mami zapaliła świeczki. Nasze córeczki też były z nami,czekając ciuchutko na spotkanie z braciszkiem.
Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie!
Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga.
Dziś już go nie pamietam..
Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia.
Kocham, dziękuje❤️

Po trudach ciąży i porodu Sara i jej rodzina wybrała się na zasłużony wypoczynek. Od kilku dni Borucowie spędzają czas w Maroku.

Sara Boruc zrobiła po porodzie coś, co niektórzy uważają za OBRZYDLIWE

Żona Artura Boruca wrzuciła w środę wspólne zdjęcie 3-tygodniowego Nono z ojcem:

My boys… Moje chłopaki… – brzmi podpis.

Boże! Jakie szczęście cudne ❤️❤️❤️ – skomentowała fotkę Ewa Chodakowska.

Zachwycają się też inne gwiazdy – Natalia Siwiec, Agata Rubik, Viola Piekut i Marina Łuczenko-Szczęsna.

Sara Boruc trzy tygodnie temu urodziła synka, fot. Baranowski/AKPA

Sara z mężem, Arturem Borucem wychowują trójkę pociech, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Po narodzinach Noah Sara z rodziną poleciała na wakacje do Maroka, fot. Niemiec/AKPA

Artur Boruc z synem Noah, fot. Instagram Sary Boruc