Sara i Artur Boruc w maju ubiegłego roku kolejny raz zostali rodzicami. Para powitała na świecie syna, któremu dała na imię Noah. Chłopiec jest stałym bywalcem w mediach społecznościowych rodziców – nie brakuje zdjęć i nagrań z Noahem.

Sara Boruc chwali się płaskim brzuchem po trzech ciążach: A co, trochę Was powkurzam!

Roczny syn Boruców ogląda bajki na telefonie?

Sara Boruc bardzo często pokazuje w sieci, jak wygląda codzienne życie jej rodziny i nie da się ukryć, że najwięcej czasu trzeba poświęcać rocznemu dziecku. Celebrytka zatem pokazuje, jak bawią się z synem i jakie atrakcje mu wymyślają. Ostatnio zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak Artur Boruc i Noah leżą na kanapie i oglądają coś w telefonie.

Pod zdjęciem pojawiła się głosy internautów zachwyconych chłopcem i mężem Sary. Wśród komentarzy znalazł się także wpis kobiety, która jest terapeutką i uznała, że musi poinformować celebrytkę o czymś ważnym, a mianowicie o wpływie technologii na dzieci do 13. roku życia.

Pani Saro nie chcę, aby Pani negatywnie odebrała mój komentarz, nie mam na celu Pani pouczania czy siania mowy nienawiści, ale jako terapeuta mam obowiązek informowania. Kieruję do Pani serdeczną prośbę, proszę, jeżeli oczywiście ma Pani czas i ochotę poczytać o wpływie wysokiej technologii na dzieci do 13 roku życia. To bardzo ważne, a świadomość w tym temacie, jak widzę jest zatrważająco mała… – napisała.

Sara Boruc w butach za 4,5 tysiąca złotych. Wywołały poruszenie. „Sandały pielgrzyma albo Janusza”

Ten komentarz nie umknął Sarze, która odniosła się do słów terapeutki. Celebrytka przyznała jej rację i wyjaśniła, na co pozwala synowi.

Znam temat, ale dziękuje za komentarz. Noah uwielbia oglądać jeden teledysk, wiec to są 3 minutki dziennie i na tym kończymy – odpisała z uśmiechem.

ZOBACZ TEŻ:

Fanka martwi się o Sarę Boruc: „Od jakiegoś czasu coraz rzadziej uśmiech na buzi i smutne oczy.” Żona Artura Boruca odpowiedziała

Sara Boruc pokazała swój SALON. Fani są zachwyceni

Sara Boruc o zakończeniu przyjaźni z Mariną. „Od jakiegoś czasu już to było udawane”