Nie jest żadną nowością, że dzieci znanych osób często idą w ślady znanych rodziców. Szczególnie dzieci gwiazd upodobał sobie świat mody, wchłaniający wszelkie pociechy gwiazd, błyskawicznie czyniąc z nich ikony stylu.

Sara Boruc ma aż 3 choinki! Pokazała udekorowane mieszkanie

Sara Boruc – dzieci

Sara święci obecnie triumfy, skutecznie promując swój nowy projekt, czyli markę modową oferującą wierzchnie nakrycia. Żonie Artura Boruca udało się dotrzeć do Kendall Jenner, która założyła jeden z jej projektów. To jednak nie koniec – wkrótce potem jednej z najpopularniejszych Aniołków Victoria’s Secret, czyli Elsa Hosk założyła płaszcz jej autorstwa.

Oprócz działalności na polu modowo-lifestylowym Sara jest mamą trójki dzieci: Oliwii, Amelii i Noah. Artur Boruc, który jest ojcem dwójki młodszych dzieci, ma również syna z poprzedniego związku.

Sara Boruc pokazała swój pierwszy projekt. FANKA węszy PLAGIAT (AKTUALIZACJA)

Niewykluczone, że 10-letnia Amelia pójdzie w ślady swojej popularnej mamy i rozwinie karierę na Instagramie. Dziewczynka prowadzi już własne konto na portalu społecznościowe, na którym zachęca do obserwowania swoich rodziców.

Obserwujcie moją mamę i tatę Sarę i Artura Boruc i mojego Tik Toka – napisała na Instagramie dziewczynka.

Choć mogłoby się wydawać, że strona jest prowadzona przez fana rodziny Boruców, to wszystko wskazuje na to, że dziecko pary właśnie stawia pierwsze kroki w Internecie i wspiera je w tym mama, która udostępniła jej profil na swoim stories.

Sara Boruc dostała NOWEGO MERCEDESA. Jest wart prawie MILION

Myślicie, że to dobry pomysł?

 

Instagram Amelii Boruc

Instagram Amelii Boruc, fot. Instagram

Instagram Amelii Boruc, fot. Instagram

Instagram Amelii Boruc, fot. Instagram

Sara i Artur Borucowie idą w objęciach

Sara Boruc, Artur Boruc/fot. AFPS