Jak wynika z amerykańskich portali, ASAP Rocky został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles po powrocie z wakacji na Barbadosie, gdzie przebywał ze swoją ciężarną partnerką Rihanną.

Rihanna zerwała z ASAP Rocky?!

ASAP Rocky aresztowany na lotnisku w Los Angeles

ASAP Rocky rankiem wylądował prywatnym odrzutowcem na lotnisku Los Angeles w Kalifornii. Na lotnisku czekał na niego zespół ds. dochodzenia, ds. bezpieczeństwa wewnętrznego i służby celne. Wiadomość o aresztowaniu została oficjalnie potwierdzona przez prawnika ASAP Rocky’ego, Alana Jacksona dla NBC News.

Potencjalna kochanka A$AP Rocky’ego właśnie wypowiedziała się na temat plotek

Zatrzymanie rapera ma związek z napaścią z bronią, w której miał uczestniczyć w listopadzie ubiegłego roku. Ofiara i dwóch innych mężczyzn zeznało, że miał strzelić 3/4 razy w jednego z nich. Według raportu policyjnego kula podobno drasnęła rękę ofiary.

ASAP Rocky wcześniej został oskarżony o usiłowanie zabójstwa, gdy miał zaledwie 16 lat, kiedy był dilerem narkotyków w swoim rodzinnym mieście Harlem w stanie Nowy Jork. Z kolei w lipcu 2019 roku został aresztowany za napaść w Sztokholmie w Szwecji, po tym, jak on i jego świta wdali się w kłótnię z mężczyzną o imieniu Mustafa Jafari. Za to został skazany za napaść na karę pozbawienia wolności w zawieszeniu i grzywnę w wysokości 1270 dolarów.

A$AP Rocky potwierdził związek z Rihanną. Nie uwierzycie, jak ją nazwał

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Rihanna i A$AP Rocky Fot. @C.Pitt/S.King/246Paps / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Rihanna i ASAP Rocky Fot. JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rihanna i ASAP Rocky Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum