Rihanna (31 l.) po raz pierwszy z saudyjskim miliarderem, Hassanem Jameelem została zauważona w czerwcu 2017 roku. W listopadzie ubiegłego roku piosenkarka rozstała się z nim. Jak donosiły zagraniczne media, powodem rozstania miało być zbyt mało czasu na związek. Natomiast już pod koniec grudnia para znowu się zeszła. Paparazzi przyłapali ich przed restauracją w Malibu.

Rihanna znów spotyka się z NIM? Te zdjęcia mówią wszystko

Rihanna planuje ciążę?

Pojawiły się nawet doniesienia, że artystka się w końcu zaręczyła. Teraz Rihanna jeszcze bardziej podsyciła spekulacje. W poniedziałek fani zauważyli, że gwiazda polubiła film na Instagramie, na którym  dziennikarka E! Online, Morgan Stewart powiedziała, że przewiduje u Rihanny zaręczyny i prawdopodobnie dziecko.

Jeszcze nie teraz, bo wciąż chce od czasu do czasu zapalić papierosa, ale zdecydowanie widzę zaręczyny, a za jakieś dwa lata niemowlę

– tłumaczyła Morgan Stewart. 

Rihanna KŁÓCI się z chłopakiem, Hassanem Jameelem

Rihanna – związki

Rihanna do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Jej związki dosyć szybko się kończyły. Najgłośniejszy był z Chrisem Brownem, który użył wobec niej przemocy fizycznej. Następnie przez chwilę spotykała się z raperem, Drakem, jednak związek nie był potwierdzony, a w 2011 roku była już widziana z baseballistą, Mattem Kempem.

Z kolei w 2013 roku Rihanna w jednym z wywiadów przyznała się, że w 2012 roku znowu zaczęła się spotykać z Chrisem Brownem. A w 2015 roku zagraniczne media zaczęły pisać, że artystka była w związku z Leonardo DiCaprio i nawet z nim zamieszkała.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Me asf! 😂

Post udostępniony przez FENTY CO. (@celebsloverih)

Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna
Rihanna