Rihanna (35 l.) została właśnie poproszona o zmianę garderoby i zaprzestanie noszenia naturalnych futer. Gwiazda otrzymała list od australijskiej organizacji PETA – People for the Ethical Treatment of Animals z ofertą, której, jak mają nadzieję, nie może odmówić.

Tak ciężarna Rihanna świętuje 35. urodziny

Wiadomość od starszej wiceprezes PETA, Lisy Lange, została wysłana po tym, jak artystka została niedawno zauważona w prawdziwym futrze. Amerykański serwis TMZ dostał treść listu, którym podzielił się na swojej stronie.

Początkowo ta słynna organizacja non-profit zaapelowała w social mediach Rihanny pisząc: „Jako matka wiesz, jak to jest czuć się opiekuńczym i chcieć upewnić się, że twojej rodzinie nie stanie się żadna krzywda […] Proszę zrozumieć, że to pragnienie, a nawet instynkt, podzielają norki, lisy i króliki, które są wyrywane z rodzin i zabijane dla futra„.

PETA prosi Rihannę o przestanie noszenia naturalnych futer

W depeszy PETA zaznaczyła, że obecnie sprzedaż zwierzęcych futer w jest nielegalna w stanie Kalifornia, a projektanci tacy jak „Chanel, Gucci, Dolce & Gabbana, Versace i Valentino również tego zabronili”.

Wow! Rihanna zadebiutowała na okładce Vogue z A$AP Rockym i synem

PETA zachęciła Rihannę, która w swojej karierze nosiła wiele futer, aby „pomogła stworzyć lepszy świat dla swoich dzieci, w którym będą dorastać. Zaapelowała – „zdecyduj dzisiaj, że nie będziesz już nosić futer”.

Wysyłamy również piękny płaszcz ze sztucznego futra od Unreal Fur, który pomoże ci zachować ciepło i styl podczas zmiany świata ze zwierzętami wolnymi od okrucieństwa, można przeczytać w piśmie.