Potencjalna kochanka A$AP Rocky’ego właśnie wypowiedziała się na temat plotek

A$AP Rocky i Rihanna wyjechali z USA?

Potencjalna kochanka A$AP Rocky’ego właśnie wypowiedziała się na temat plotek źródło Forum
/ 17.04.2022 /

Kobieta, z którą rzekomo A$AP Rocky miał zdradzać Rihannę właśnie zaadresowała plotki mówiąc, że to jest „bezpodstawne kłamstwo”.

Kontrowersyjna moda Rihanny ma szansę się przyjąć?

A$AP Rocky zdradził Rihannę?

Projektantka obuwia Amina Muaddi, stojąca za kolekcją butów Rihanny – Fenty 2020, wydała w ostatni piątek na Instagramie oświadczenie, w którym odmawia jakiegokolwiek zaangażowania emocjonalnego z facetem Rihanny:

Zawsze wierzyłam, że bezpodstawne kłamstwo rozpowszechniane w mediach społecznościowych nie zasługuje na żadną odpowiedź ani wyjaśnienie, zwłaszcza takie, które jest tak podłe […] Początkowo zakładałam, że ta fałszywa plotka – sfabrykowana z tak złośliwymi zamiarami – nie zostanie potraktowana poważnie […] Jednak w ciągu ostatnich 24 godzin przypomniano mi, że żyjemy w społeczeństwie, które tak szybko mówi na tematy bez względu na podstawę merytoryczną i że nic nie jest poza zasięgiem.

A$AP Rocky i Rihanna uciekli na Barbados

36-letnia Muaddi wyjaśniła, że ​​zdecydowała się „przemówić”, ponieważ plotki nie tylko dotyczyły jej, ale także były skierowane do ludzi, do których ma „wielki szacunek i sympatię”.

To z nią A$AP Rocky miał zdradzić Rihannę

A$AP Rocky i Rihanna ze względu na burzę w mediach postanowili wyjechać z USA. Wraz ze świtą para była widziana na międzynarodowym lotnisku Grantly Adams na Barbados. Jak widać muzycy są wciąż razem i nie mają zamiaru się rozstawać.

Rihanna Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rihanna Fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Rihanna i ASAP Rocky Fot. JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

 

POLECANE DLA CIEBIE