Ashton Kutcher (45 l.) i Mila Kunis (40 l.) stoją w obronie Danny’ego Mastersona (46 l.). Aktorzy wystosowali listy intencyjne, w których wstawiali się za nim.

Jednak nie tylko oni. Okazuje się, że wszyscy współpracownicy Danny’ego Mastersona z „Różowych lat 70-tych” napisali pisma opisujące „pozytywny wpływ” aktora na ich życie, mając nadzieję, że sędzia sądu najwyższego w Los Angeles weźmie je pod uwagę przed wydaniem wyroku.

Ashton Kuthcer wciąż przyjaźni się ze zniesławionym Dannym Mastersonem 

Jako przyjaciel Danny wywarł na mnie pozytywny wpływ. To niezwykle uczciwy człowiek […] Nie wpadnięcie w typowe hollywoodzkie narkotykowe życie przypisuję bezpośrednio Danny’emu”, wyznał w swoim liście Ashton Kutcher, dodając, że Masterson był dla niego „wzorem do naśladowania”.

Ashton Kutcher i Mila Kunis wspierają Danny’ego Mastersona

Kutcher podobno zakończył swój list do sądu stwierdzeniem, że nie wierzy, że aktor „wyrządza ciągłą szkodę społeczeństwu” i stwierdził, że 9-letnia córka gwiazdora – Fianna, która ma wychować się bez ojca jest „niesprawiedliwością samą w sobie”.

Kutcher i Kunis stosują politykę „otwartych drzwi” nawet tych do toalety

Tymczasem Kunis uznała Mastersona za „niesamowitego przyjaciela, powiernika, a przede wszystkim wybitnego starszego brata”. Rozwodziła się podobno nad jego troskliwym charakterem i udzielaniem ciągłego wsparcia.