Ashton Kutcher (44 l.) przyznaje, że nadal przyjaźni się z kumplem z serialu „Różowe lata 70.”,  Dannym Mastersonem, i ma nadzieję, że „zostanie on uznany za niewinnego”. Słynnemu scjentologowi grozi ponowny proces w sprawie 3 zarzutów gwałtu w jego domu w Hollywood Hills.

Jest wynik w sprawie o 3 gwałty Danny’ego Mastersona

Ashton Kutcher po raz pierwszy wypowiedział się na temat batalii prawnych toczących się wokół aktora Danny’ego Mastersona, który przygotowuje się właśnie do drugiego procesu w związku z zarzutami napaści seksualnej z udziałem 3 kobiet w jego domu w Hollywood Hills w latach 2001-2003.

Ashton Kutcher, który zagrał z Dannym Mastersonem w serialach „Różowe Lata 70. i  „The Ranch”, powiedział w rozmowie z Variety, że ze swoją ograniczoną perspektywą nie ma „miejsca na ostateczne komentowanie” sytuacji.

Ashton Kutcher przyjaźni się z gwałcicielem?

„Ostatecznie nie wiem. Nie jestem sędzią. Nie jestem jurorem. Nie jestem prokuratorem okręgowym. Nie jestem ofiarą. I nie jestem oskarżonym. A więc w takim razie nie mam… po prostu nie wiem, wyznał aktor.

Aktor z „Różowych lat 70.” oskarżony o 3 gwałty

Niemniej Ashton Kutcher stale utrzymuje kontakt z Mastersonem i jego bratem Christopherem Mastersonem (również aktorem). W rozmowie mąż Mili Kunis wyznał, że mimo wszystko ma nadzieję, że jego kumpel jest niewinny.

W sieci od raz pojawiły się komentarze, że aktor, który walczy o prawa ofiar jest hipokrytą i przyjaźni się z – „nawet jeśli tylko domniemanym – to nadal gwałcicielem”.