Obecnie polski show-biznes to prawdziwe BABY BOOM. Niedawno urodziła Sara Boruc, Izabela Janachowska i Anna Czartoryska-Niemczycka, a za niedługo do grona mam dołączą Ewa Farna, Agnieszka Kaczorowska i Natalia Klimas.

Izabela Janachowska wyprawiła baby shower – był PRZEPIĘKNY tort i dodatki

Jak jest BABY BOOM musi być też BABY SHOWER. Moda na imprezę przedporodową przyszła do nas oczywiście za oceanu. Natomiast najczęściej nasze polskie baby shower jest bardzo skromne w porównaniu z amerykańskim przyjęciem.

Baby shower Natalii Klimas

Wczoraj odbył się BABY SHOWER aktorki Natalii Klimas w modnej warszawskiej restauracji Flaming& Co. Jesteśmy zdumieni – przyjęcie zorganizowane na skalę Hollywood. Stoliki pięknie ozdobione świecami, złote balony i wielki napis z imieniem wyczekiwanej córeczki – Zuzi.

Kim Kardashian pochwaliła się zdjęciami z BABY SHOWER

Na przyjęciu zjawiło się 25 kobiet. Wszystkim zaproszonym gościom Natalia Klimas podziękowała na Instagramie.

Wczoraj był mój baby shower i nie zapomnę tego wieczoru na długi czas. Było Nas 25 cudownych kobiet. Jedne zerwały się z teatru, żeby ze mną świętować, drugie zostawiły w domach kilkutygodniowe maluchy, trzecie przeorganizowały cały tydzień. Dotarły wszystkie!!!!! Ilość serdeczności i miłości (o obłędnych prezentach nie wspomnę) jaką wczoraj otrzymałam, przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Moja najdroższa @missake wszystko zorganizowala razem z @karolinaferenstein_krasko która jeszcze walnęła taką przemowę, że się popłakałam. Nie miałam czasu i byłam zbyt rozemocjonowana, żeby zrobić sobie ze wszystkimi zdjęcia, ale nie zawsze to jest najważniejsze, prawda? A teraz czekamy na Zuzię!!🎀🎉🍾🧸 #MomToBe

– napisała Natalia.

Tak wyglądała impreza po BABY SHOWER księżnej Meghan (ZDJĘCIA)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wczoraj był mój baby shower i nie zapomnę tego wieczoru na długi czas. Było Nas 25 cudownych kobiet. Jedne zerwały się z teatru, żeby ze mną świętować, drugie zostawiły w domach kilkutygodniowe maluchy, trzecie przeorganizowały cały tydzień. Dotarły wszystkie!!!!! Ilość serdeczności i miłości (o obłędnych prezentach nie wspomnę) jaką wczoraj otrzymałam, przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Moja najdroższa @missake wszystko zorganizowala razem z @karolinaferenstein_krasko która jeszcze walnęła taką przemowę, że się popłakałam. Nie miałam czasu i byłam zbyt rozemocjonowana, żeby zrobić sobie ze wszystkimi zdjęcia, ale nie zawsze to jest najważniejsze, prawda? A teraz czekamy na Zuzię!!🎀🎉🍾🧸 #MomToBe

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas)

klima3 klimas5
klimas4 klimas2
klima7 klima6