10. maja 2019 roku na świat przyszło 4. dziecko Kim Kardashian (38 l.) i Kanye Westa (41 l.). Urodziła je surogatka. Tym razem był to syn. Celebrytka tydzień temu razem z rodziną i przyjaciółmi świętowała nadchodzące narodziny kolejnego malucha.

Surogatka Kim Kardashian URODZIŁA! Celebrytka zdradziła, jak wygląda jej nowonarodzony syn

Kim Kardashian pokazała zdjęcia z baby shower

Na pierwszym z nich znajduje się Kim z siostrami, mamą, babcią i dziećmi – tym razem są na nim same córki. Na dalszych fotkach widzimy przyjaciół gwiazdy, w tym Paris Hilton. Impreza odbywała się na dworze, dekoracje były niebieskie – oznaczały płeć dziecka, czyli chłopca.

Świętowaliśmy nadchodzące narodziny syna tydzień temu, a on jest już z nami! Jest doskonały. Tutaj trochę zdjęć z mojego baby shower. (…) On jest najbardziej spokojnym dzieckiem ze wszystkich moich pociech. Wszyscy go kochamy – napisała.

Surogatka urodziła 4. dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że para zdecydowała się na czwarte dziecko. To drugi raz, gdy przyszło na świat dzięki surogatce – tym razem urodził się syn. Kim poinformowała o tym na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

Kim Kardashian musiała brać LEKCJE ODDYCHANIA, żeby się nie udusić w tym gorsecie

6-letnia North West najchętniej przesiaduje w GARDEROBIE mamy, Kim Kardashian – celebrytka nazywa dziecko małą fashionistką

Czwarte dziecko Kim Kardashian jest już na świecie? Surogatka zaczęła rodzić 9 maja

Wyświetl ten post na Instagramie.

Merry Christmas 🎄

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)