Natalia Kilmas jest w ciąży. Opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym chwali się brzuszkiem ciążowym

Natalia Klimas jest w ciąży

Natalia Klimas spodziewa się dziecka – niedawno pochwaliła się zdjęciem ze swojego ślubu . Kilka miesięcy później opublikowała zdjęcie z zaokrąglanym brzuszkiem. Natalia i Mikołaj wkrótce zostaną rodzicami.

Zobacz również: Natalia Klimas wyszła za mąż!

Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno.#babyontheway – napisała na Instagramie.

Fani gratulują młodej mamie.

Kim jest mąż Natalii Klimas?

Natalia Klimas wiele lat temu spotykała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Para była ze sobą przez ponad dwa lata.

Jak oceniasz styl Natalii?

Po rozstaniu Natalia Klimas długo nie komentowała faktów związanych z tamtym związkiem. Dopiero dwa lata później powiedziała o jest pierwszy raz, kiedy ja w ogóle o tym mówię. Minęły dwa lata od naszego rozstania, więc to jest dla mnie temat już zamknięty. Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe dwa i pół roku życia.

W końcu GO ZNALAZŁA! Natalia Klimas zaręczyła się z Mikołajem

W 2017 roku Natalia Klimas zaręczyła się z biznesmenem, Mikołajem. Ówczesny narzeczony Natalii nie udzielał się w mediach. Natalia też nie mówiła o związku. Para pobrała się w czerwcu 2018 roku. Ślub i uroczystość weselna miały kameralny charakter – odbyły się na wsi. Nie było żadnych paparazzi ani relacji w tabloidach. Mąż Natalii Klimas jest biznesmenem. Para nie zafundowała sobie żadnej sesji na okładce kolorowego magazynu, a swoje uczucie pielęgnuje z dala od mediów.

Zobacz zdjęcie Natalii na Instagramie poniżej.