Barbara Kurdej Szatan odpiera ataki za film o przemocy domowej
W czasie pandemii jednym z najbardziej popularnych serwisów, na których ludzie odreagowują nudę, jest Tik Tok. Coraz to nowe wyzwania angażują miliony użytkowników, cały świat bawi się w “czelendże”. Bawią się też celebryci – raz jest śmiesznie, raz trochę mniej.
Czytajcie też: Wiemy, ile Barbara Kurdej-Szatan zarabia za jeden post sponsorowany na Instagramie
Ostatnie wyzwanie, do którego przyłączyła się ekipa polskich gwiazdek odbiło się w sieci głośnym echem. Filmik zmontowany w ramach CUC Challenge (przze Joe Monsters nazwanym “cios za cios”) pokazuje wymianę ciosów między kolejnymi celebrytami. Wideo opatrzone komentarzami na temat przeciwdziałania przemocy domowej, wzburzyło wielu internautów.
Na profilu Barbary Kurdej-Szatan, która wzięła udział w tym “czelendżu” komentujący wylali na gwiazdę kubeł zimnej wody uświadamiając, jaki wydźwięk ma nakręcony przez nią i jej znajomych film:
A teraz pomyślcie jak na wasze wypociny reagują ofiary przemocy domowej. Niesmaczne, płytkie i żenujące. Robienie sobie żartów z takiego tematu jest naprawdę przykre – piszą internauci.
Zobacz: Ciążowe ZACHCIANKI Barbary Kurdej-Szatan. „Czas łasucha nastał”
Kurdej-Szatan tłumaczy, że zamysł akcji był inny – nie chodziło o akcję przeciw przemocy, wideo miało być zabawą:
Tylko … właśnie. To jest pomysł wzięty ze Stanów, zabawa tiktokowa, zabawa montażem niczym filmy akcji. I tyle. Natomiast niektóre osoby biorące udział bały się, że jednak jest to dość hardcorowe i zasugerowały, aby jednak dodać info apropos walki z przemocą … więc – dodaliśmy. Ale sam filmik był jedynie zabawą filmową i zabawą montażem. Jak wszystko co również zawierają filmy czy inne produkcje – odpiera zarzuty aktorka.
Nie wszystkich przekonuje to tłumaczenie:
Nie, jak pomysł jest ze Stanów to wszystko jest cacy. Jeśli to ma jakos edukować o przemocy to przekaz tego filmu to „przemoc jest zabawna i nikomu nic złego sie nie dzieje”. Straszne, ze ludzie „kultury” wykazali sie tak porażającym brakiem wyczucia. Ze swojej strony mogę tylko zaproponować aby bohaterów tego „dzieła” bojkotować! W głowie mi sie nie mieści, ze w XXI wieku powstało coś tak astronomicznie durnego i że ma Pani „odwage” bronić tej produkcji. Bohaterom filmu życzę więcej oleju w głowie – wnioskuje jeden z internautów.
A co Wy myślicie o polskiej wersji amerykańskiego “czelendżu”?
https://www.instagram.com/p/CABNlAJHUBV/




Ochydny ten brzuch. Fuuuujjj,
Niedługo będzie reklamować papier toaletowy..
Polacy się do wszystkiego doczepią, życia swojego nie mają. Smutne
Hahahaha w Stanach to wyzwanie nosi nazwę “Boss bitch Fight Challenge” a zapoczątkowała je kaskaderska Zoe Bell. Wyzwanie zaczyna słowami – ” “I am so bored. I just want to play with my friends!” i nie miało to żadnego przesłania, które dorobili sobie na siłę nasi polscy “celebryci” (byle by się pokazać, byle by lajki się zgadzały!) i jak widać, wyszło im to żałośnie i mega słabo 🙂
Nie mam na to siły….
Wyjątkowo niesmaczne i debilne.. widać ze ci ludzie nie myślą nad tym co robia, w czym biorą udział. Oby się pokazać. Z celebrytami zawsze to samo, najpierw zrobią potem się tłumacza gęsto. Mozgu używać więcej..
Ta kobieta skończyła szkołę aktorską. Żenada.
Beznadziejne. Mnie to nie smieszy.
filmik okropny
Faktycznie glupie