Barbara Kurdej Szatan (34 l.) niedawno potwierdziła krążące już od jakiegoś czasu plotki i zdradziła, że spodziewa się dziecka. Basia pokazała na Instagramie zdjęcie brzuszka i widać, że czas oczekiwania na dziecko jest dla niej magiczny. Ciąże gwiazd cieszą się dużą popularnością w mediach i nie inaczej jest w przypadku Kurdej-Szatan. Wyszło na jaw, ile Basia zarabia za JEDEN post sponsorowany. Trzeba przyznać, że liczby robią spore wrażenie.

Barbara Kurdej-Szatan POTWIERDZIŁA ciążę!

Ile zarabia Barbara Kurdej Szatan za jeden post na Instagramie?

W polskim-show biznesie baby boom trwa w najlepsze. Coraz więcej gwiazd potwierdza, że spodziewa się dziecka. Do ich grona niedawno dołączyła Barbara Kurdej-Szatan, która zdradziła, że jest w ciąży i udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w lesie i pokazuje sporych już rozmiarów brzuszek.

Wiosna 2020 to w polskim show-biznesie prawdziwy BABY BOOM! Zbaczcie, ile celebrytek jest w ciąży

Jak wyglądają stawki Basi Kurdej-Szatan za post sponsorowany na Instagramie?

Wyszło na jaw, ile Barbara może zarabiać za jeden post sponsorowany. Kurdej-Szatan dosyć późno zdradziła, że spodziewa się dziecka – bo w 5 miesiącu ciąży. Od kiedy fani dowiedzieli się o jej stanie, Barbara nie zmieniła swojego Instagrama w konto, gdzie zamieszcza jedynie zdjęcia swojego błogosławionego stanu, tylko stawia na różnorodność.

Osoba związana z branżą reklamową zdradziła w wywiadzie dla Super Expressu, jak mogą wyglądać stawki aktorki.

Za jeden post może dostać nawet 50 tys. zł. Wystarczy kilka takich postów w miesiącu, żeby zarobiła 300 tys. zł, czyli więcej niż w jakimkolwiek serialu – powiedział informator w rozmowie z Super Expressem.

Basia bardzo dokładnie dobiera propozycje reklamowe i nie zgadza się na wszystko.

Trzeba przyznać, że Basia swoim pozytywnym nastawieniem przekonała do siebie rzesze fanów. Aktorka zawsze jest uśmiechnięta i sprawia wrażenie osoby bardzo pozytywnej.

To przykład celebrytki, która wyszła z pozycji tzw. normalsa. Cały czas się uśmiecha, jest miła, sympatyczna, odrobinę tajemnicza. My też lubimy postacie, które się nie wywyższają. To jest trochę taki typ kobiety kumpeli, czy jak to mówią w Ameryce „dziewczyny z sąsiedztwa”. Nawet jak przejmuje inicjatywę, to robi to z uśmiechem. Nie udaje, że jest kimś więcej, niż jest. A Polacy lubią taką równiachę – powiedział prof. Wiesław Godzic, medioznawca z Uniwersytetu SWPS.

Spodziewaliście się, że można zarobić takie sumy za jeden post sponsorowany?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Barbara Kurdej-Szatan – ile waży, na co choruje, jak poznała się ze swoim mężem? Ma za sobą występ w X Factorze!

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Wydał ją prezenter telewizyjny

Barbara Kurdej Szatan zmieniła nie tylko włosy, ale i BRWI. Fanka twierdzi, że Basia DODAŁA sobie 10 lat

Barbara Kurdej-Szatan jak żółty kanarek pozuje na ściance.

Barbara Kurdej-Szatan, fot. Podlewski/AKPA

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan razem na imprezie branżowej.

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan,fot. Baranowski Michał/AKPA