10. edycję Tańca z Gwiazdami wygrał Damian Kordas – przegrał z Barbarą Kurdej-Szatan. Już dawno nie było takich emocji po finale, gdyż publiczność była pewna, że wygra aktorka. Również internauci zauważyli, że Basia jest zawiedziona i zszokowana werdyktem.

Barbara Kurdej-Szatan o przegranej w TzG

Internauci byli pewni, że wygra Kurdej-Szatan, ponieważ gra w polsatowskim serialu, została zwolniona z TVP i teraz telewizja Polsat będzie chciała ją przeciągnąć na swoją stronę. Co o tym sądzi aktorka?

Wkurza mnie to, że wszyscy mówili, że jestem faworytką. A dlaczego, do cholery jasnej? Co z tego, że gram w serialu Polsatu? Każdy starał się tak samo. Produkcja programu też jest ciekawa, na kogo głosują ludzie i nie ma tu żadnych „ustawek” – zapewniała w „Telemagazynie” Basia.

Zaznacza, że gdyby wygrała to czułabym się winna, że wygrała, bo pisaliby, że jest to „ustawka”.

View this post on Instagram

Właśnie taka szczęśliwa byłam przez cały czas trwania Tańca z Gwiazdami :)))) dziękuję Ci Jacku @jacekjeschke , że tak pięknie prowadziłeś mnie przez ten magiczny świat tańca. Zarażałeś ekspresją, pomysłowością, poczuciem humoru, profesjonalizmem, dystansem i świetnym nastawieniem do życia i ludzi ! 🙂 a przede wszystkim miłością i oddaniem swej pasji ❤️ Dziękuję Rinke i całej ekipie @rochstar.tv @straussagnieszka za wiarę we mnie i walkę o to, abym rzeczywiście mogła wziąć udział w programie 🙂 a potem za całą drogę – niezwykle gładką i świetnie zorganizowaną – jesteście the best !!! ❤️ Naszej kochanej reżyser @agatalipnicka za niesamowitą wrażliwość, otwartość, ogromną wyrozumiałość i wyczucie, a przy tym taki fajny kobiecy konkret 🙂 jesteś idealna na swoim stanowisku ! :))) Najlepszym choreografom @maciejzakliczynski i @princekriss – chłopaki !Uwielbiam Was !!! Praca z Wami jest baaardzo inspirująca! Dzięki za wszystkie małe szaleństwa, śmiechy,kreatywność i niezwykłe opanowanie w tym pędzie prób 🙂 🙏 @ampulatorium.art @zajac_renata_hairstylist – za każdy boski look i dobrą atmosferę 💜 @malwinawedzikowska za piękne kreacje i spełnianie marzeń scenicznych wizerunków 🙂 dziewczynom Gosi,Ali,Kasi – za pomoc, dbałość o szczegóły i przebieranki 🙂 Całej ekipie realizacyjnej począwszy od @maciek_gasiorowski @damiangrabarski, po operatorów, oświetleniowców, rekwizytorów i wszystkich z ekipy technicznej – za całą oprawę – dzięki Wam wszystko mogło tak świetnie wyglądać 🙂 i Wasze uśmiechy podczas pracy:))) Dziękuję Haniu @hannazudziewicz za każdą cenną kobiecą choreograficzną uwagę i wskazówkę💜 i wsparcie, które okazywałaś na każdym kroku 🙂 Dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom i tancerzom – to była dla nas wszyskich piękna przygoda, zapamiętamy na całe życie ! I mam nadzieję,że jeszcze wspólnie gdzieś potańczymy:)💪 Super prowadzącym @paulinasykutjezyna @krzysztof_ibisz_official – za uśmiechy, żarty i podtrzymywanie na duchu w tych najbardziej stresujących dniach lajfów:D I przede wszystkim dziękuję mojej wspaniałej rodzinie – za wsparcie i miłość @rafal.szatan_this_is_me kocham Cię !!! ❤️ Dziękuję, że wszyscy pomogliście spełniać marzenia 💜

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Poza tym pod jednym ze zdjęć można przeczytać taki oto komentarz: „Dziwnie patrzyło się chwile po werdykcie, gdy para, która zajęła drugie miejsce stała sobie w uściskach i nawet nie odwróciła się do zwycięskiej pary, by od razu pogratulować. Dopiero gdy Damian Kordas w swojej wypowiedzi wspomniał o Pani, to Pani w podskokach do niego podbiegła… Po dobrych dwóch minutach. Trochę brak klasy i pokory„.

Od razu zaczęłam bić brawo uśmiechnięta, bez żadnej skwarzonej i zawiedzionej miny. Zwycięska para się tuliła i my tuliliśmy się w podziękowaniach – chyba sobie Pan kompletnie nie wyobraża jakie to są ogromne emocje i wzruszenie. Potem zaczęli od razu przemawiać z prowadzącymi, nie chciałam wchodzić w paradę i odbierać uwagi w tym ważnym momencie, ale kiedy Damian wspomniał o nas od razu podbiegłam! Bez zastanawiania się. Eh jak to każdy zawsze lubi zinterpretować po swojemu byle negatywnie – odpowiedziała Kurdej-Szatan.

Co o tym myślicie? Dobrze, że wygrał Damian Kordas?

Taniec z gwiazdami: wielki pojedynek – Barbara Kurdej-Szatan czy Damian Kordas? Wiemy, za kogo trzymają kciuki Czytelnicy Kozaczka

View this post on Instagram

Jutro finał, my radośni ❤️

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on