Dziś finałowy odcinek Tańca z gwiazdami. O kryształową kulę 10. edycji tanecznego show walczą dwie pary:

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke
oraz
Damian Kordas i Janja Lesar

Janja Lesar poza parkietem (FOTO)

Basi Kurdej-Szatan chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Bezpowrotnie minął czas, gdy pytano „Kim jest ta ładna blondynka z reklamy Playa?”. Basia, której zawrotna kariera zaczęła się właśnie dzięki udziałowi w reklamie sieci komórkowej, dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Kurdej-Szatan występuje w serialach, gra na deskach teatru, prowadzi programy TV. To gwiazda wielu talentów – okazało się, że jest też uzdolniona tanecznie.

A kim jest Damian Kordas, który doszedł z Janją Lesar do finału Tańca z gwiazdami?

Damian pochodzi z Wrocławia, jego największą pasją jest gotowanie. Kiedy w 2005 roku jego ojciec wyjechał na misję do Afganistanu, chłopak pomagał mamie, która w tym czasie pracowała i studiowała. Przygodę z gotowaniem zaczął w domu, a teraz marzy, by rozwinąć swe talenty rozwinął w Le Cordon Bleu w Paryżu. Finalista TzG chciałby również bardzo uczyć się fachu pod okiem samego Gordona Ramseya. Kordas chce w przyszłości otworzyć własną restaurację.

Damian Kordas w mediach zaistniał dzięki udziałowi w 4. edycji programu MasterChef. Kordas wygrał show – został jednocześnie najmłodszym zwycięzcą programu.

Damian Kordas zdradził nam, czy zostanie na stałe w Warszawie po „Tańcu z gwiazdami”(WIDEO)

Po wygranej w MasterChefie Damian wydał książkę kucharską „Moje pyszne inspiracje”. Potem na rynku ukazały się jeszcze „Ale ciacho” oraz „Super Food”. Kordas prowadzi na YouTube swój kanał „Damian Kordas”.

Damian Kordas – czy ma dziewczynę? Ile ma lat i jakiego jest wzrostu?

Damian ma 26 lat. Mierzy około 176 cm. Jakiś czas temu Damian spotykał się z Karoliną Pisarek – modelką, byłą uczestniczką Top Model, para jednak rozstała się w 2017 roku. Ostatnio Damian nie chwalił się nowymi związkami. Może więc jest wolny?

W sondzie, którą zorganizowaliśmy na Kozaczku w piątek w południe większość z Was zagłosowała właśnie na Damiana – to jego chcielibyście widzieć jako zwycięzcę Tańca z gwiazdami.

Czy tak się stanie? Dowiemy się niebawem. Finał trwa!

Kto wygrał 10. edycję Tańca z gwiazdami?

Zwycięzcą 10. edycji show został… DAMIAN KORDAS! Do zwycięstwa poprowadziła do JANJA LESAR:)

 

Gratulujemy!!

scena z: Damian Kordas, Janja Lesar, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Janja Lesar, Damian Kordas, fot. Baranowski/AKPA

fot. Baranowski/AKPA

fot. Baranowski/AKPA

fot. Baranowski/AKPA