Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów. Przede wszystkim przez różnicę wieku – różni ich aż 16 lat. Mimo tego połączyła ich miłość i wspólna pasja do aktorstwa: razem występują na deskach Nowego Teatru w Warszawie, więc prawdopodobnie to właśnie na deskach teatru po raz pierwszy zaiskrzyło pomiędzy nimi.

Magdalena Cielecka świętuje urodziny w towarzystwie Bartosza Gelnera

Bartosz Gelner o relacji z Magdaleną Cielecką

Para prawie w ogóle nie mówi o sobie. Aktor po raz pierwszy wspomniał o ukochanej w reportażu „Dzień Dobry TVN” z cyklu „Światła na” w maju 2021 roku. Zdradził przed kamerami, gdzie wpada do knajpy z aktorką: „Jak z Magdą krążymy po mieście na rowerach, to mamy taki system, że tu wpadamy (red. jedna z knajp przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie)” – powiedział Gelner.

Teraz w rozmowie z Szymonem Majewskim w ramach promocji jego najnowszego filmu „Pokolenie Ikea” aktor zdradził, co dla niego jest najważniejsze w związki i czy jest „podrywaczem”:

Nie podrywam. Jeśli to kliknie, to kliknie. Często zderzam się z tym, że niektóre osoby mają o mnie delikatnie inne wyobrażenie. Dopiero po paru godzinach rozmowy zmieniają w ogóle front. […]Mają wyobrażenie, że jestem zadufany w sobie. Pewniak siebie– mówi Gelner.

Bartosz Gelner POTWIERDZIŁ związek z Magdaleną Cielecką

Natomiast dla niego najważniejsza w relacji jest rozmowa, jeśli tego nie ma, to kobieta jest skreślona przez aktora:

Dla mnie najważniejsza w relacji jest rozmowa. Przepływ świadomości między sobą albo wspólne zainteresowania. Możesz siedzieć z najpiękniejszą istotą naprzeciwko siebie, ale jak nie ma z nią, o czym rozmawiać, to nie wytrzymam. […] Ja z Magdą prawie cały czas rozmawiam. Oglądamy coś, potem mówimy o tym, wymieniamy nasze poglądy. […] Przed nami jeszcze dużo do przegadania, ale na razie tematy się nie kończą i to super. Muszę mieć sparing partnera – tłumaczył.

Magdalena Cielecka nie ukrywa już związku? PIERWSZY RAZ pokazała wspólną fotkę z partnerem!

Szymonowi Majewskiemu udało się też podpytać Gelnera o Magdalenę Cielecką. Zdradził, jak uwiódł aktorkę:

No ja się w ogóle dziwię, że Magda nie zwróciła na mnie uwagi dużo wcześniej, no bo przecież byliśmy już dużo wcześniej wspólnie na etacie. No i my się jakoś, tak wiesz, po prostu przecięliśmy i jakoś tak, to się wydarzyło. […] Zdarzyło mi się powiedzieć Magdzie: „słuchaj, jakbym nie był z tobą, to byłbym chyba z Michelle Pfeiffer – przyznaje.

 

Instagram: cielecka_magda.official

 Magdalena Cielecka, SK: „Chyłka” – spotkanie prasowe z Magdaleną Cielecką i Remigiuszem Mrozem, , fot. Baranowski/AKPA