Magdalena Cielecka uchodzi za jedną z najlepszych polskich aktorek, nic więc dziwnego, że jej życie uczuciowe od zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów. Cielecka przez wiele lat była związana z aktorem Andrzejem Chyrą, jednak ich relacja była bardzo burzliwa, pełna rozstań i powrotów.

Gdy para definitywnie zakończyła swój związek, Magda zakochała się w poznanym podczas podróży do Izraela przewodniku Dawidzie Wajntraubie. Obydwoje zapałali do siebie ogromnym uczuciem, a mężczyzna przeprowadził się nawet dla aktorki do Polski. Niestety również ten związek nie przetrwał próby czasu.

Jakiś czas później Magdalena Cielecka występując na deskach Teatru Nowego poznała aktora Bartosza Gelnera. Początkowo para ukrywała swój związek przed światem ze względu na dzielącą ich ogromną różnicę wieku – między nimi jest 16 lat różnicy!

Bartosz Gelner POTWIERDZIŁ związek z Magdaleną Cielecką

Magdalena Cielecka pokazała pierwszą wspólną fotkę z Bartoszem Gelnerem

Pierwsze doniesienia o związku Cieleckiej i Gelnera pojawiły się w 2019 roku, choć jak pisały media: „Magda robiła wszystko, by ukryć tę znajomość”. Aktorka nie udostępniała też w mediach społecznościowych żadnych wspólnych zdjęć z obecnym ukochanym. Ostatecznie jakiś czas temu aktorka postanowiła udzielić wywiadu magazynowi „Zwierciadło”, w którym w końcu opowiedziała więcej o swoim związku. Wyznała w nim między innymi, że dzieląca ich przepaść wiekowa nie jest dla niej problemem:

Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość

Aktorka nie tylko otworzyła się na temat swojego związku udzielając wywiadu, ale również opublikowała na InstaStories pierwszą fotkę ze swoim partnerem – kadr został uchwycony podczas zwiedzania muzeum Staatsgalerie Stuttgart w Niemczech.

Instagram: cielecka_magda.official

Z kolei Bartosz również wrzucił u siebie na profilu zdjęcie z wizyty w muzeum, jednak bez swojej partnerki u boku.

Instagram: gelner_bartek

Czy doczekamy się od tej dwójki jakiegoś wspólnego, pełnego miłości zdjęcia?

 

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Magdalena Cielecka pokazała się w ciemnej burzy loków. Aktorka jest nie do poznania!

scena z: Magdalena Cielecka, SK: „Chyłka” – spotkanie prasowe z Magdaleną Cielecką i Remigiuszem Mrozem, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Magdalena Cielecka, SK: „Chyłka” – spotkanie prasowe z Magdaleną Cielecką i Remigiuszem Mrozem, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

OMG! Magdalena Cielecka obcięła długie blond włosy? Fani zdezorientowani

scena z: Bartosz Gelner, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Bartosz Gelner, SK:, , fot. Baranowski/AKPA