Basia Kurdej-Szatan kilka lat temu była gwiazdą Telewizji Polskiej. Jednak po pewnym głośnym komentarzu, którego udzieliła w sieci na temat niepokojących wydarzeń na wschodniej granicy, ówczesny prezes, Jacek Kurski, pożegnał się z nią w mgnieniu oka. W efekcie życie zawodowe 38-latki nieco się posypało. Celebrytka próbowała oczywiście swoich sił w różnych mniej lub bardziej medialnych projektach, jednakże nigdzie nie zagrzała miejsca na dłużej. Teraz jednak jej sytuacja ma się znacząco zmienić.

Jak dziś wygląda Matylda z „Planety singli”? Ma już 14 lat

Basia Kurdej-Szatan wraca do TVP? Na aktorkę czeka już ciekawa propozycja

Gdy pod koniec 2023 roku władzę w naszym kraju przejął rząd Donalda Tuska, media publiczne przeszły prawdziwą metamorfozę. Z pracą musiało pożegnać się wiele osób, które kojarzyły się z „dobrą zmianą”. Ich miejsce zastąpiły nowe twarze lub ludzie, którzy kiedyś pracowali dla TVP. I jedną z takich osób ma być Barbara Kurdej-Szatan.

Już od kilku tygodni plotkuje się o powrocie Barbary Kurdej-Szatan na Woronicza. Sama aktorka sugerowała jakiś czas temu, że pewne rozmowy mają już nawet miejsce, ale oczywiście o szczegółach nie może jeszcze informować. W tej kwestii wyręczyli ją więc informatorzy serwisu Pudelek.

Marina Łuczenko tuż przed porodem wydała nowy singiel!

Basia ma poprowadzić nowy format rozrywkowy z udziałem gwiazd, który zobaczymy w TVP 2. Będzie główną prowadzącą. Program będzie przypominał formułą „Kocham cię, Polsko!”. Na razie omawiane są szczegóły. Data premiery nie jest jeszcze znana – mówi źródło.

Co ciekawe, Basia może liczyć prawdopodobnie na więcej. Okazuje się bowiem, że produkcja serialu „M jak miłość” nie wyklucza, że w przyszłym roku mogłaby przywrócić w scenariuszu postać graną przez 38-letnią celebrytkę. Joanna Chodakowska nie została bowiem uśmiercona.

Żadne rozmowy z aktorką jeszcze się nie odbyły. W ramach obowiązującej umowy mamy zaplanowane wątki do końca roku kalendarzowego, ale żadnego wariantu nie wykluczamy. Widzowie lubili jej postać, więc wszystko jest możliwe, ale na pewno nie w tym roku” – mówi osoba współpracująca przy produkcji tasiemca TVP2.

Natalia Szroeder zostanie jurorką w The Voice of Poland?! „Dostałam propozycję”

Warszawa, 08.06.2024, Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity, Credit line: Radosław NAWROCKI / Forum

Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan, fot. Piętka Mieszko/AKPA