Wydawać by się mogło, że Marina Łuczenko podczas oczekiwania na drugie dziecko skupi się na życiu osobistym, jednak dość nieoczekiwanie wydaje nowy singiel o nazwie “Baby Mommy”.

Marina Łuczenko-Szczęsna w kolejnej ciążowej sesji. Tym razem zaciągnęła męża przed aparat

Marina Łuczenko wydała nowy singiel

Utwór ku zaskoczeniu wcale nie jest ckliwą balladą zapowiadającą przyjście na świat kolejnego potomka. “Baby Mommy” zaskakuje treścią, klimatem, ale i szczyptą pikanterii, która jest w znaczącym kontraście z sytuacją rodzinną artystki.

“Baby mommy” to słodki numer w dosłownym tego słowa znaczeniu a to dlatego, że zamysł opiera się na frywolnej grze słów przeplatanej zapożyczeniami z języka angielskiego ale też i włoskiego jak np. ”dolce farniete„ co oznacza słodkie nicnierobienie. Piosenka miała na celu wywołać pewnego rodzaju głód bliskości z druga osobą, która jest dla nas łakomym kąskiem – skomentowała MaRina.

Fani Mariny są zachwyceni. Przyznają, że czekali na jej nowy singiel z niecierpliwoscią:

  • Nareszcie coś nowego od Mariny
  • Nareszcie jakaś piosenka od Mariny
  • Piękny lekki wakacyjny numer. W aucie będzie lecieć w kółko. Dzięki Marina. Leć dalej po swoje. Czekamy na więcej
  • Fajny kawałek – piszą słuchacze.

Marina i Wojtek świętują 8 rocznicę ślubu. Opublikowali wzruszający film

Czytaj dalej:

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny są rodzicami małego Liama, a już wkrótce powitają na świecie kolejną pociechę, tym razem córeczkę. Ostatnio artystka przyznała, że coraz gorzej się czuje:

Ciężko! Ciężko się śpi już, brzuch już daje się we znaki. Późno chodzę spać, bo nie mogę zasnąć, wstaje bardzo wcześnie, bo nie mogę już dłużej tak spać. Puchnę… im cieplej na dworze – przekazała na InstaStories.

Marina Łuczenko pokazała pokój Liama. Piękne paryskie okna i pastelowe kolory