Kilka dekad temu to Wiktor Zborowski i Maria Winiarska tworzyli gorącą parę aktorów. Dziś to jednak ich córka Zosia i Andrzej Wrona są „na pierwszych stronach gazet”.

Zosia Zborowska do mamy: „Pytali się, czy zrobiłaś mnie z Rumunem albo Arabem”

Beata Kawka zarzuca niewierność Wiktorowi Zborowskiemu

Natomiast nikt się tego nie spodziewał, że teraz na ustach wszystkich będzie nazwisko Wiktora Zborowskiego. Ostatnio aktor obchodził 50-lecie pracy artystycznej w Teatrze 6. piętro. Na przyjęciu bawili się przyjaciele, jak i rodzina: Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Nina Terentiew, czy Michał Żebrowski z żoną.

Wśród gości znalazła się taże Ewa Telega, która opublikowała krótką relacje z imprezy w mediach społecznościowych: „Wspaniały Wiktor Zborowski i wspaniały wieczór” – napisała na Facebooku.

Zosia Zborowska o kulisach pracowania nad kolejnym dzieckiem: „On na początku, że nie, on nie czuje (…)”

Post postanowiła skomentować aktorka Beata Kawska. Jej słowa rozpętały burzę w internecie:

Och! Ach! Nie pojmuję tych zachwytów… Bo to (…) zdradzający permanentnie swoją żonę. Łasy na młode aktorki takie jak ja przed laty, na kabaretowych trasach… No chyba, że to przyjaciel zwierząt, to co innego – napisała.

Beata Kawka SK: , , , , fot. Engelbrecht/AKPA

Chwilę później komentarz zniknął i do dziś aktorka z „Samego życia” nie wytłumaczyła, o co dokładnie jej chodziło: „Nie komentuję tego wpisu” — powiedziała w se.pl.

Andrzej Wrona zdradził, skąd wiedział, że Zosia Zborowska to właśnie TA jedyna

Jak na to zareagował Wiktor Zborowski? Okazuje się, że całkiem spokojnie:

W ogóle się nie czuję, bo tego nie widziałem. Oczywiście wiem, kto to jest Beata Kawka, bo to jest moje środowisko, ale nigdy nie byliśmy szczególnie blisko. Znamy się po prostu, ale nie chciałbym tego komentować. Nie wiem, o co w tym chodzi, to jest zadziwiające i dosyć przykre – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

scena z: Maria Winiarska, Wiktor Zborowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Wiktor Zborowski, fot. AKPA

scena z: Wiktor Zborowski, Maria Winiarska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Maria Winiarska, Wiktor Zborowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA