Zofia Zborowska pojawiała się w programie Agnieszki Woźniak-Starak i Gabi Drzewieckiej „W Trójkącie”. Opowiedziała miedzy innymi o swojej drugiej ciąży, o której poinformowała kilka tygodni temu. 

Zofia Zborowska wywołała plotki o Żebrowskich: „Michał i Ola oraz ich piąte dziecko”

Zosia Zborowska o drugiej ciąży i mężu: „Andrzej jest super tatą”

Zosia Zborowska przyznaje, że ma dużo wsparcia od Andrzeja Wrony w wychowywaniu córki Nadziei, dlatego też już mniej boi się o drugie dziecko:

Andrzej jest super tatą, fenomenalnym i tak daje dużo z siebie i teraz mi jest łatwiej, bo teraz ja steruje tym dzieckiem, ale wiem, że mam problem z kontrolą i musi być po mojemu. On jest wspaniałym tatą, ale ja myślę, że on będzie zaje*** ojcem, jak dziewczynki będą miała paręnaście lat i wtedy to on przejmie…. – mówi influencerka.

Córka Wiktora Zborowskiego zdradziła przed kamerami, czy długo zastanawiali się nad drugim dzieckiem. Przyznała, że po pierwszej ciąży po tym, co przeszli, nawet o tym nie myśleli:

„W ogóle nie było tematu, że drugie dziecko i też miałam bardzo… Nadzia się urodziła wrodzonym zapaleniem płuc, oni nam ją zabrali po  20 minutach – ona się urodziła sina. W zasadzie Andrzej ją zobaczył po dobie i myślę, że dla niego też to było bardzo piękne, ale trudne doświadczenie. Ten połóg był trudny bardzo i ja też byłam trudna w ciąży bardzo, myślę, że była straszna dla Andrzeja, on starał się jak mógł. Ja miałam też czerniaka w ciąży, tam było tyle stresu…” – wspomina.

Zosia Zborowska w drugiej ciąży!

Natomiast Zosia zaczęła myśleć o kolejnym dziecku, kiedy jej koleżanki po raz kolejny zaszły w ciążę: „We mnie to wykiełkowało, bo dwie moje koleżanki też w tym samym czasie są w ciąży i tak się umówiliśmy, że mamy te córeczki, to może dalej… Ja zaczęłam gadać z Andrzejem, on na początku, że nie, on nie czuje, że czegoś nam brakuje, ale przespał się z tematem… a potem ze mną” – zaśmiała się Zborowska.

Aktorka ujawniła nawet kulisy pracowania nad kolejnym dzieckiem. Przyznaje, że do ostatniego momentu nie byli pewni:

To jak my się zabieraliśmy za drugie dziecko, nadaje się na komedię romantyczną: „Dobra, ok, to chodź obliczymy, kiedy się urodzi… a wiesz, że pierwsza ciąża od razu „pykła”, to nie znaczy, że ta też”. Andrzej mówi „ale Ty od razu będziesz w ciąży”, ja mówię „no wiem”. I tak się położyliśmy w tym łóżku i ja mówię „czy my jesteśmy tego pewni”, bo już wiesz, z czym to się je. Ja już miałam wizje tego pierwszego roku „hardkorowego” . Leżeliśmy w łóżku i się w zasadzie śmialiśmy – tłumaczy.

Następnie Zosia dostała pytanie, jak wychować dziecko w obecnym świecie. Ma jednak na to rozwiązanie:

„Uważam, że sport może pomóc. Jak patrzę na Andrzeja, jak on został wychowany w tej dyscyplinie, zajawce. Dlatego tak bardzo chciałam mieć dwóch chłopców, bo mówię „będą mieć tego tatusia, wepchniemy ich w jakąś siatkówkę, czy coś innego i będzie taki fajny „role model” (tł. wzór do naśladowania)” – tłumaczy.

Zosia Zborowska mówi, jak Andrzej Wrona zareagował na drugą ciążę. Odpowiedź bezcenna!

Potem Gabi Drzewiecka zdradziła, że Zosia Zborowska była najpopularniejszą dziewczyną w szkole podstawowej: Moje wiarygodne źródło mi tak przekazało. Byłaś zawsze pewna siebie, hop do przodu, ale dobra. Wystawiono Ci laurkę, że byłaś najlepszą przyjaciółką na świecie, co prawda, jak mówić, że zadzwonisz za 15 minut, to dzwonisz dwa dni później”.

Zborowska potwierdziła doniesienia: „To myślę, że tak”. 

Tak, bardzo zapominam i nawet jak zostawię notatkę, to zapomnę. Dlatego mój kochany manager dostaje szału, jak piszę do niego o 1 w nocy, ale dlatego, że jak nie napiszę teraz, to zapomnę – przyznaje.

Zosia Zborowska jest w ciąży 

Zosia Zborowska jest w ciąży

Andrzej Wrona, Zofia Zborowska-Wrona, SK: Inauguracja kampanii społecznej „Wspieram Sukces Kobiet” Fundacji SPS, , fot. Kurnikowski/AKPA

Andrzej Wrona, Zofia Zborowska-Wrona, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA