Zosia Zborowska jest aktorką i influencerką oraz córką aktorów: Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. W 2019 roku poślubiła siatkarza Andrzeja Wrony, a dwa lata temu doczekali się córeczki Nadziei.

Zosia Zborowska fatalnie wspomina ciąże: „Moje ciało zaczęło się ROZSYPYWAĆ”

Zosia Zborowska kończy 36 lat

Zosia Zborowska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które liczy już sobie 500 tysięcy obserwujących. Tam chętnie i z dystansem dzieli się z fanami kulisami swojego życia. W jej ślady poszła także Maria Winiarska, czyli mama Zosi, która także jest aktywna w social-mediach. Teraz z okazji 36 urodzin swojej córki opublikowała pierwsze zdjęcia Zosi tuż po porodzie.

36 lat temu, mając 36 lat, urodziłam moją drugą córkę @zborowskazofia, która dzisiaj obchodzi swoje 36te urodziny! Wiktor tez miał wtedy 36 lat. Żyj nam Zosieńko w Zdrowiu, Szczęściu i w Miłości kolejne 36 lat, a potem jeszcze 36 jeszcze i jeszcze ….Kochamy Cię. Mama i Tata – napisała Maria Winiarka.

Zosia Zborowska pokazała, dlaczego sama nie może OGARNĄĆ swoich włosów: „Te dwa zdjęcia dzieli zaledwie dziesięć godzin”

Widzimy na zdjęciach, że Zosia Zborowska tuż po urodzeniu miała na głowie uroczą czarną czuprynkę. 36-latka w swoim stylu skomentowała żartobliwie post mamy:

Pamietam jak dziś!! Pytali się, czy zrobiłaś mnie z Rumunem albo Arabem

Zosia Zborowska wspomina słynną „MODĘ NA BRZYDOTĘ” Kaczorowskiej – „Jest mi jej SZKODA”

scena z: Zofia Zborowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA