Lepszego prezentu pod choinkę fani serii nie mogli sobie wyobrazić – cztery przyjaciółki z Manhattanu: Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon), Samantha (Kim Cattrall) i Charlotte (Kristin Davis) mają powrócić w kontynuacji kultowego serialu na podstawie powieści Candace Bushnell.

Sarah Jessica Parker w sklepie z córką. Tak WYGLĄDA NA CO DZIEŃ gwiazda „Seksu w wielkim mieście”

Seks w wielkim mieście 7

Serial  doczekał się dwóch pełnometrażowych kontynuacji, jednak rozciągnięta i skomplikowana fabuła nie przypadła do gustu ani widzom, ani krytykom. Z kolei serial cieszy się niesłabnącą popularnością i wciąż jest dostępny na platformie HBO GO. Na fali popularności produkcji Sarah Jessica Parker, która w filmie gra uzależnioną od kupowania butów Carrie, otworzyła własny biznes i zajęła się sprzedażą kolorowych szpilek.

Jeśli potwierdzą się doniesienia amerykańskich mediów, to można się kilkuodcinkowej kontynuacji, która nie będzie aż tak rozbudowana jak poprzednie serie.

Największą niewiadomą jest udział Kim Cattrall, czyli uwielbianej przez widzów Samanthy Jones, która wielokrotnie mówiła, że postać wyzwolonej specjalistki od PR to dla niej pieśń przeszłości i już nigdy nie wcieli się w Samanthę. Gwiazda zasugerowała nawet, że kultową bohaterkę powinna zagrać inna kobieta – najlepiej Latynoska lub Afroamerykanka.

Do tej pory powstało 6 sezonów serialu, który zgarnął m.in. 8 Złotych Globów.

Aktorkę „Seks w wielkim mieście” spotkała straszna RODZINNA tragedia

Czekacie na koleją odsłonę przygód Carrie Bradshaw?

Seks w wielkim mieście, fot. Forum

Seks w wielkim mieście, fot. Forum

Kim Cattrall, fot. Backgrid UK / Forum

Kim Cattrall, fot. Backgrid UK / Forum

Obsada serialu Seks w wielkim mieście

Obsada serialu Seks w wielkim mieście, fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum