Ben Affleck i Ana de Armas – on dojrzały i po przejściach, ona młoda, u progu wielkiej kariery. Trudno sobie wyobrazić lepszą historię miłosną! Oto jej bohaterowie: 47-latek i 31-letnia piękność z Kuby. Spotkali się na planie filmu – w krótce wybuchła wielka namiętność.

Ana de Armas, kubańska aktorka, została NOWĄ DZIEWCZYNĄ Jamesa Bonda

Pamiętacie historię Angeliny Jolie i Brada Pitta? Ich wielki romans miał początek na planie filmu „Pan i pani Smith”. Ben i Ama też zakochali się w sobie na planie filmu, w którym zagrali małżeństwo. Ich uczucie przeniosło się z planu „Deep water” do realu. Na początku para ukrywała swój romans, ale najnowsze zdjęcia zrobione na plaży w Kostaryce nie pozostawiają wątpliwości, że między aktorami jest chemia.

Paparazzi sfotografowali Anę i Bena podczas wpsólnego spaceru. Romantyczna sceneria okazała się idealna – Ben obejmował kobietę, były nawet pocałunki. Już dawno nie widzieliśmy Afflecka w takim nastroju!

Ana de Armas – kim jest piękna partnerka Ryana Goslinga z Blade Runner 2049?

Przypomnijmy, że w 2018 roku aktor rozwiódł się z żoną, Jennifer Garner, z którą ma trójkę dzieci. Głównym powodem rozstania był alkoholizm bena. Po rozwodzie Jennifer jeszcze nie raz ratowała byłego męża z opresji – woziła go między innymi na kolejne odwyki.

W ostatnim wywiadzie Affleck wyznał, że najbardziej w życiu żałuje zmarnowanego związku z Jenn. Czyżby teraz u boku Any miał szansę zbudować nowy, poważny związek, który postawi go na nogi i da prawdziwe szczęście? Mocno trzymamy kciuki!

Ana de Armas; zdjęcia gwiazdy Blade Runner 2049

Ben Affleck na romantycznym spacerze z Aną de Armas, fot. CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ben Affleck całuje Anę de Armas, fot. CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

LAS VEGAS – MAR 29: Ana De Armas at the Warner Bros CinemaCon Photocall at the Caesars Palace on March 29, 2017 in Las Vegas, NV (Newscom TagID: khphotos665439.jpg) [Photo via Newscom]

Fot. FORUM/Backgrid

Fot. FORUM/MEGA