Matthew Knowes jest ojcem Beyonce,  którego piosenkarka lata temu odcięła od swojej fortuny. Podobno za czasów Destiny’s Child, gdy mężczyzna był agentem zespołu, na jaw wyszło kilka niesmacznych finansowych spraw. Delikatnie mówiąc, okazało się, że tato menago zgarnia więcej niż jego córka i jej koleżanki.

Do tego doszły równie niesmaczne sprawy rodzinne, czyli liczne zdrady, o których dowiedziała się Bey i jej siostra Solange, i oczywiście ich mama. Następnie jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się nieślubne dzieci Matthew. Jedno pan Knowles ma nawet z przyjaciółką Bey.

To nie koniec tego rodzinnego dramatu. Odcięty od fortuny Bee, zaczął mieć problemy finansowe. Co zrobił wówczas? Zaczął wyprzedawać rzeczy swojej sławnej córki i sypnął czasem historią, która powinna zostać w tajemnicy – jak choćby ta, ile lat naprawdę ma Bey.

Wielu nie dziwi się Beyonce, że nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Nie poinformowała go nawet o swojej drugiej ciąży.

Powiem Wam, co się stało. Dostałem wiadomość z gratulacjami. Zacząłem się zastanawiać, skąd to. Później moi studenci powiedzieli mi, żeby odpalił dowolną stronę w internecie. Nie miałem o niczym pojęcia – żali się pan Knoweles.

Zobacz: Znajomy Beyonce i Jaya Z o tym, jak wygląda ich życie…

Wredna córka, a może ojciec, który ma to, na co zasłużył?