Królowa muzyki i ikona popkultury, Beyoncé, udostępniła fanom wyjątkowy wgląd w swoje prywatne życie, pokazując urocze chwile ze swoimi rzadko widywanymi bliźniakami, Sir i Rumi, w zwiastunie swojego najnowszego projektu filmowego, „Renesans: Beyoncé”.

Beyonce pokazała dzieci

6-letnie bliźniaki, Sir i Rumi, którzy od urodzenia byli trzymani z dala od reflektorów, zaskakują nas swoją uroczą obecnością w zwiastunie tego filmu, który zadebiutuje w kinach już 1 grudnia. Dla wielu z nas to pierwsza okazja, by zobaczyć te urocze buzie.

Czerwony dywan MTV VMA: Shakira z synami, Taylor Swift drugą Beyonce, Selena Gomez w czerwieni

W jednym z ujęć, możemy zobaczyć Beyoncé czule całującą Sir’a, co przypomina nam, jak silne więzi rodzicielskie łączą tę supergwiazdę z jej dziećmi. Ale to nie wszystko! Także Rumi jest widoczna w filmiku.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Beyoncé i jej mąż, Jay-Z, powitali na świat bliźniaki Sir i Rumi w czerwcu 2017 roku. Od tamtej pory para starannie chroniła ich prywatność i unikała eksponowania ich publicznie. To sprawiło, że ich obecność w zwiastunie filmu jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Mimo że Blue Ivy, 11-letnia córka Beyoncé i Jay-Z, już wielokrotnie towarzyszała matce na scenie podczas ich trasy koncertowej od maja do października, Rumi zobaczyliśmy na scenie tylko dwa razy podczas 56 występów. Jednak widzieliśmy ją na widowni, kibicując starszej siostrze i pokazując transparent z napisem „Kochamy Cię Blue”.

Sławek Uniatowski skomentował śmierć fana Beyonce. Teraz przeprasza za swoje słowa

Beyoncé, jedna z najbardziej utalentowanych artystek naszych czasów, często mówi o swojej roli matki jako jednym z najważniejszych aspektów jej życia. Jej celem jest „zwolnienie tempa i pozbycie się stresujących rzeczy ze swojego życia”, aby lepiej „docenić” czas spędzany z dziećmi. To piękny przekaz, który z pewnością inspiruje wiele mam na całym świecie.

Jesteśmy pewni, że wszyscy fani Beyoncé z niecierpliwością czekają na premierę filmu „Renesans: Film Beyoncé” i na kolejne urocze chwile z jej rodzinnego życia. Dokument „Renesans” Beyoncé pojawi już 1 grudnia!