Beyoncé (42 l.) właśnie udzieliła wywiadu magazynowi Essence, w którym otworzyła się n temat swojej walki z łuszczycą. Chorobą, która nie zagraża życiu, ale jest nieuleczalna, niezaraźliwa i dla wielu krępująca.

Beyonce w kowbojskiej stylizacji wspiera przystojnego siostrzeńca

Z moimi włosami wiąże się wiele pięknych wspomnień. Relacja, jaką mamy z naszymi włosami, to bardzo osobista podróż […] Od dzieciństwa w salonie mojej mamy po olejowanie skóry głowy przez mojego ojca w celu leczenia łuszczycy, wyznała po raz pierwszy ujawniając, że zmaga się z chorobą.

Beyoncé walczy z łuszczycą

Łuszczyca to choroba autoimmunologiczna, która powoduje, że organizm wytwarza nadmierną produkcję nowych komórek skóry, co powoduje jej stany zapalne, łuszczące się i swędzące plamy na skórze głowy, łokciach, kolanach i innych częściach ciała.

Beyonce śpiewa teraz muzykę country. Posłuchaj!

Wywiad Beyoncé w magazynie Essence pojawił się kilka tygodni po tym, jak piosenkarka w końcu potwierdziła, że wprowadza na rynek linię produktów do pielęgnacji włosów o nazwie Cécred. A także tydzień po tym, jak zaprezentowała swoją nową muzykę – zaskakująco w stylu country.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: