Beyonce właśnie zaskoczyła wszystkich 2 nowymi piosenkami, które są w stylu folkowej muzyki country. Gwiazda, która urodziła się w Houston w Teksasie flirtowała z tym rodzajem muzyki od lat, jednak teraz… małżonka Jaya-Z wydaje cały album z dzwoneczkami, banjo i ustną harmonijką w tle. Po mocnych elektronicznych dźwiękach to niezłe zaskoczenie?

Beyonce próbuje być „biała”. Internet podzielony

Beyoncé kilka godzin temu na swoim koncie na YouTube opublikowała 2 pierwsze piosenki z albumy country – dźwięczny „Texas Hold 'Em” i balladowy „16 Carriages”.

Gwiazda wykorzystała świetny czas i debiutowała z kawałkami podczas meczu Super Bowl 2024, na którym była obecna wraz z mężem Jayem-Z i ich dwiema córki Blue Ivy (12 l.) i Rumi (6 l.). Zabrakło tylko 6-letniego synka Sira.

Beyoncé śpiewa muzykę country

Nie chodzi tylko i muzykę, ale i styl. Gwiazda już na tegorocznym rozdaniu nagród Grammy miała na sobie look w kowbojskim stylu. W kapeluszu rodem z Westernu można było także zobaczyć Kim Kardashian podczas meczu Super Bowl 2024. Czyżby po futrach i stylu na „żonę mafii”, modne stały się kowbojskie dodatki?

Beyonce zadebiutowała z platynowymi włosami

Jednak wracając do nowej muzyki Beyoncé. Fani czekali na nowy projekt gwiazdy, która przy premierze jej albumu „Renaissance” w 2022 roku, wyznała, że płyta jest pierwszą z tryptyku.  Jak wiadomo pierwsza część tryptyku to muzyka taneczna i house, składająca hołd czarnej społeczności, a także „queer” i kulturze klubowej, druga zaś to country i hołd… ojczyźnie? Jak oceniacie jej nową muzykę?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: