Beyonce (38 l.) za każdym razem udowadnia, że jest niekwestionowaną królową pop’u. Kiedyś mówiło się tak o Madonnie, teraz określenie te na dobre przylgnęło do Bey. Diva dała koncert podnoszący na duchu na Instagramie, dla wszystkich fanów, którzy są zmartwieni sytuacją na świecie z powodu koronawirusa. Artystka wie, jak poprawić humory milionów ludzi.

Niepublikowane dotąd zdjęcie ŚLUBNE Beyonce i Jay-z

Beyonce śpiewa na Instagramie w szczytnym celu

Beyonce kolejny raz pokazała, jak ogromną siłę jednoczenia ma muzyka. Gwiazda niespodziewanie wzięła udział w wirtualnym koncercie, który był transmitowane na żywo, na rzecz organizacji charytatywnej Feeding America.

W koncercie zaśpiewali również tacy artyści jak Ariana Grande, Christina Aguilera, obsada „High School Musical”, aktorzy „Pięknej i Bestii”, ale nikt z nich nie wywołał takiej reakcji fanów – jak królowa Bey. Artystka nie była zapowiadana jako gwiazda wieczoru, więc tym większe było zaskoczenie dla fanów, którzy mogli usłyszeć jej wokal na żywo.

Gwiazda przyznała na filmiku, że jest dumnym członkiem rodziny Disneya i zaśpiewała piosenkę „When You Wish Upon”, którą fani kojarzą z filmu o kukiełce Pinokio.

Internauci nie ukrywali zachwytu, gdy zobaczyli ulubioną artystkę na ekranie.

Piosenkarka zadedykowała swój występ dla „wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy niestrudzenie pracują, aby zapewnić nam zdrowie i bezpieczeństwo”. Bey przypomniała również milionom fanów, że wszyscy w tej trudnej sytuacji znajdujemy się razem i przyznała, że wyjdziemy z tej pandemii.

Reakcja fanów na Twitterze mówi wszystko:

Trzeba przyznać, że talentu nie można jej odmówić.

Bey ma świetny głos! Zgadzacie się?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Fani śmieją się z Kylie Jenner, która coraz bardziej upodabnia się do Beyonce

Słynny Jasnowidz – Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przepowiednią na temat koronawirusa

Beyonce pozwala córce Blue Ivy na makijaż w tak młodym wieku? (FOTO)

Beyonce w zielonym kombinezonie spaceruje z mężem.

Beyoncé, fot.Forum/Backgrid USA

Beyonce przyłapana przez fotoreporterów.

Beyoncé, fot.Forum/Backgrid USA