Beyonce (38 l.) i Jay-Z (49 l.) są rodzicami 8-letniej Blue Ivy oraz bliźniaków – Rumi i Sir, które mają 2 lata. Jak przystało na prawdziwą divę, Bey robi zawrotną karierę, wychowuje trójkę dzieci a przy tym wszystkim ma czas na regularne treningi. Wokalistka pojawiła się w towarzystwie córki na ulicach Nowego Jorku. Sławna mama i Blue Ivy są do siebie takie podobne!

Beyonce i Jay-Z nie wstali podczas HYMNU na Super Bowl. Raper się TŁUMACZY

Beyonce i Blue Ivy w takich samych dresach

Beyonce i jej najstarsza córka Blue Ivy pokazały się w pasujących stylizacjach w czwartek, 6 lutego na ulicach Nowego Jorku. Bey  w burgundowym dresie z kolekcji odzieży sportowej Adidas x Ivy Park Beyonce wyglądała luzacko, ale jak zawsze z odrobiną luksusu.

Córka Bey miała ten sam komplet na sobie a przy okazji pochwaliła się modnym uczesaniem włosów. Dziewczyna miała na głowie zaplecione warkoczyki. największą uwagę skupił jednak makijaż na jej twarzy. Blue Ivy pomalowała usta ciemną szminką, wygląda również jakby miała wyregulowane brwi. Bey pozwala na takie zabiegi 8-latce? 

Bey założyła ciemne okulary przeciwsłoneczne, a swoje blond włosy zostawiła rozpuszczone. Diva nawet w dresie prezentuje się zachwycająco. 

Blue Ivy wyrasta na prawdziwą piękność i kopię swojej mamy. Diva coraz częściej zabiera dziewczynkę na czerwone dywany. Z pewnością chce, by córka powtórzyła jej sukces dlatego od najmłodszych lat pcha dziewczynkę do show-biznesu. Dziewczynka wystąpiła nawet w teledysku swojej mamy, do piosenki „Spirit”

Blue Ivy

Fot.Forum/Backgrid USA

Beyonce

Fot.Forum/Backgrid USA

Beyonce robi zakupy z córką w sklepie z materiałami:

Jaka mama taka córka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Beyonce i Jay-Z nie popisali się na Super Bowl. Internauci są WŚCIEKLI.”Nienawidzę ich za to”

Najstarsza córka Beyonce; Blue Ivy skończyła 8 lat. Wyrasta na prawdziwą PIĘKNOŚĆ

Dawno nie widzieliśmy bliźniaków Beyonce; Rumi jest bardzo podobna do Blue Ivy!

Beyonce

Fot.Forum/Backgrid USA

Blue Ivy

Fot.Forum/BACKGRID USA

Beyonce

Fot.Forum/Mega Agency