Krzysztof Jackowski (56 l.) jest znanym w polsce jasnowidzem, który wiele razy pomagał policji w rozwiązaniu trudnych spraw. Tym razem Jackowski podzielił się kolejną wizją na temat koronawirusa i dosadnie podkreślił, czego powinniśmy się najbardziej obawiać.

Znany jasnowidz zdradził, kiedy zakończy się epidemia spowodowana koronawirusem

Jasnowidz przepowiada przyszłość po koronawirusie

Krzysztof Jackowski przez lata pomagał policji rozwiązać wiele tajemniczych zagadek. To on podał miejsce ciała tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka, gdy policja i służby ratownicze nie mogli zlokalizować mężczyzny. Jackowski prowadzi własne konto na YouTubie, gdzie regularnie zamieszcza filmiki i dzieli się z fanami swoimi wizjami. Jakiś czas temu informowaliśmy, że według Jackowskiego pandemia koronawirusa miała zakończyć się w kwietniu, wraz z nadejściem cieplejszych temperatur.

Przed globalną wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać. A określenie ‘bali się oddychać’ jest jak najbardziej zasadne do obecnej sytuacji. Strach a logika -zaczął na YouTubie Jackowski.

Jackowski w filmiku ostrzega fanów przed paraliżujących strachem, który oślepia i wprowadza do naszej głowy chaos. Jasnowidz zamiast tego zaleca zająć się rodziną i bliskimi, którzy mogą odciągnąć nasze myśli.

Krzysztof zachęca również do analizy tego, co dzieje się obecnie w naszym kraju.

Strach napędzany różnymi czynnikami powoduje w naszej psychice coś takiego, że nic innego nie istnieje. Musimy otworzyć oczy bardziej i zacząć sobie w tym strachu zadawać pytanie, co się dzieje wokół nas, z naszą gospodarką, z naszym narodowym portfelem. Jak to wygląda i co się stanie. Ten strach powoduje w nas to, że przestaliśmy się interesować czymkolwiek innym poza powodem tego strachu – wyjawił jasnowidz.

Wygląda na to, że jasnowidz Jackowski wie, jak będzie wyglądało życie po pandemii – jednak na tę chwilę nie chce dzielić się swoimi wizjami.

Wierzycie w podobne przepowiednie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

SZOK! Zaskakująca wizja jasnowidza na temat dzieci Meghan i Harry’ego

Sobowtórka Angeliny Jolie ma koronawirusa! Zaraziła się w więzieniu

Meghan Markle wystąpiła na wideokonferencji – wspiera osoby walczące z koronawirusem

Jasnowidz Krzysztof Jackowski na planie serialu.

Krzysztof Jackowski ”JASNOWIDZ”, fot.AKPA

Krzysztof Jackowski rozmawia przez telefon.

Krzysztof Jackowski ”JASNOWIDZ”, fot.AKPA