Big Brother na koncie ma już kolejny skandal. W środę za namową Klaudii Marchewki, Iza Mączka poszła do lekarza. Kiedy wyszła z domu Wielkiego Brata, realizator zapomniał wyłączyć jej mikrofon. Nagle podczas transmisji na żywo słychać głos Izy: „Mam głupie zadanie, dlatego to noszę”, „Cześć, kochanie, dzień dobry”,„Boże, jak się cieszę, że was widzę. Ja myślałam, że mnie wkręcają, że mam tu przyjść”. Widzowie słyszeli też pocałunki.

Big Brother – kolejny skandal! Uczestnicy spotykają się z rodziną?

To poruszyło widzów. Poczuli się oszukani przez produkcję. – „Mam pytanie do Izy: jak podobała jej się wizyta rodziny w domu wielkiego brata i czy dodali jej otuchy. Do innych: czy też już spotkali się z rodziną podczas trwania programu?”, „Wielka Siostra powinna opuścić program za złamanie regulaminu czyli dopuszczenie do spotkania uczestników z bliskimi”, „A może odpowiecie dlaczego do Izy przyszły dzieci w odwiedziny?!”, „Żądam zwrotu pieniędzy za Player…czuje się oszukany. Płaciłem za oglądanie programu na innych warunkach” – grzmieli internauci.

Producenci programu BB na Facebooku poinformowali, że wszystko się wyjaśni w „Big Brother Nocą”. Natomiast Filip Chajzer, zamiast uspokoić widzów, tylko ich rozwścieczył jeszcze bardziej.

Lekarza obowiązuje tajemnica lekarska. Iza odbyła wizytę u lekarza, z pewnością otrzymała diagnozę, ale ze względu na tajemnicę lekarską nie możemy zdradzić, co działo się w programie

– tłumaczył Chajzer.

Internauci nie dają za wygraną. W komentarzach fala krytyki.

Ja nie mogę, przebiliście PIS

 Dlaczego z wypowiedzi Izy wycięli państwo ten fragment:
„Cieszę się, że was widzę. Myślałam, że mnie wkręcają że mam tu przyjść”.

Ja zawsze też jak ide do lekarza, którego widziałam raz w życiu mowie ” czeeeeesc kochanie” i daje mu buziaka a później dodaje że mam to na sobie bo dostałam głupie zadanie

No tak bo osoba z chorym gardłem mówi „Myślałam że mnie wkrecaja ze mam tu przyjść” na widok lekarzy

TVN pamiętajcie, że robiąc idiotów z oglądających tylko odwracacie ich od siebie!

 

Łukasz z Big Brother opowiedział o traumatycznym dzieciństwie. Przy porodzie zmarła jego mama

Osoba związana z programem dla Wirtualnej Polski skomentowała całe zajście. Chce wyjaśnień od producentów programu.

Jak na razie nie pojawiło się oficjalne oświadczenie firmy Endemol. Próbowaliśmy skontaktować się z przedstawicielami firmy, ale bezskutecznie.

 

akpa20190317_wielki_brat_jok_85472