Big Brother rozpoczął się trzy tygodnie temu, a program ma już na koncie wiele wtop i został okrzyknięty najnudniejszym sezonem „Big Brothera”. Teraz internauci zauważyli dziwną sytuację.

Magda Zając z Big Brother gwiazdą teledysku disco-polo! A w programie… będzie romans?!

W środę za namową Klaudii Marchewki, Iza Mączka poszła do lekarza. Kiedy wyszła z domu Wielkiego Brata, realizator zapomniał wyłączyć jej mikrofonu. Nagle podczas transmisji na żywo słychać głos Izy: „Mam głupie zadanie, dlatego to noszę”, „Cześć, kochanie, dzień dobry”,„Boże, jak się cieszę, że was widzę. Ja myślałam, że mnie wkręcają, że mam tu przyjść”. Widzowie słyszeli też pocałunki.

Big Brother 2019: uczestnicy widzą się z rodziną?

W Internecie natychmiast wybuchł skandal. Widzowie są oburzeni faktem, że produkcja ich okłamuje. Od samego początku prowadzący program zaznaczają, że uczestnicy są odcięci od rodziny i Internetu.

  • Mam pytanie do Izy: jak podobała jej się wizyta rodziny w domu wielkiego brata i czy dodali jej otuchy. Do innych: czy też już spotkali się z rodziną podczas trwania programu?😎
  • Lepiej się wytłumaczcie dlaczego wszystkich widzów robicie w konia (mówiąc delikatnie). Mieliście wpadkę i mieszkańców odwiedzają bliscy w pokoju zwierzeń, gdzie nie ma kamery jak chodzi o transmisje live. Nie wyłączony został Izie mikroport i wszystko było słychać na streamie, do tego zachowanie uczestników podczas gdy Iza miała iść do pokoju zwierzeń mówi samo za siebie. Ustawka jak nic…I to ma być BB bez kontaktu ze światem zewnętrznym?! Pewnie skoro tu dopuszczacie się oszustwa to i cały program jest wyreżyserowany, łącznie z niektorymi zachowaniami ludzi i poszczególnym odpadaniem. Ciekawe tylko jaka ściemę ludziom walniecie
  • Wielka Siostra powinna opuścić program za złamanie regulaminu czyli dopuszczenie do spotkania uczestników z bliskimi
  • Tragedia z tymi odwiedzinami aż się oglądać odechciało
  • Masakra. Ludzie tym „żyją” i „podniecają się” (w tym ja też) a tu taki wał! – widują się z rodzinami, mają komórki itp. Teraz już wiadomo dlaczego wyłączają kamery w nocy i robią często i długo „widoki domu”
  • A może odpowiecie dlaczego do Izy przyszły dzieci w odwiedziny?!
  • Żądam zwrotu pieniędzy za Player…czuje się oszukany. Płaciłem za oglądanie programu na innych warunkach
  • Dlaczego wpusciliscie dzieci Izy do domu potajemnie żeby mogła się z nimi zobaczyć???

Maciej Borowicz w Big Brother wywołał SKANDAL: groził uczestnikowi programu! Internauci: „Złamał prawo”

Producenci programu BB na Facebooku w komentarzach pod postem odpisali, że wszystko się wyjaśni w „Big Brother Nocą” – dziś o 23:05. Czekamy z niecierpliwością.

Co o tym myślicie?

 

akpa20190317_wielki_brat_jok_85472