Trwający właśnie festiwal filmowy w Wenecji jest dla Polaków wyjątkowo łaskawy. Film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta „Śniegu już nigdy nie będzie” zakwalifikował się do głównego konkursu, a ekipa wzbudziła zachwyt na czerwonym dywanie.

Maja Ostaszewska pokazała PARTNERA. „Ten Ktoś ma dziś urodziny”

Maja Ostaszewska w Wenecji

Choć uwagę fotoreporterów przyciągnęła piękna Weronika Rosati w bajkowej kreacji projektu swojej mamy Teresy, to również Maja Ostaszewska sprawiła, że obiektywy paparazzi skierowały się w jej stronę.

Georgina Rodriguez zaszalała z kreacjami na festiwalu w Wenecji. W jednej zaliczyła modową WPADKĘ?

Maja Ostaszewska (48 l.) na konferencji prasowej związanej z premierą filmu z jej udziałem pojawiła się w eleganckim białym garniturze. Pod marynarkę założyła białą koszulę z dekoltem do pępka.

Pozująca do zdjęć aktorka musiała bardzo uważać – głębokie wycięcie bluzki, pod która nie założyła biustonosza, było niezwykle ryzykowne. W pewnym momencie oczom zgromadzonych ukazała się niemalże cała pierś gwiazdy, która cudem uniknęła wpadki.

Przy okazji następnego wyjścia na czerwony dywan Maja Ostaszewska postawiła na klasyczną, elegancką czerń. Dopasowana suknia z trenem również miała głęboki dekolt, jednak na tyle zabudowany, że nie sprawiał aktorce problemów przy poruszaniu się.

Zjawiskowa Weronika Rosati na festiwalu w Wenecji: „Połączenie księżniczki z hollywoodzką gwiazdą”

Podoba wam się Maja w takim wydaniu?

 

Maja Ostaszewska w bieli, fot. IPA / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Maja Ostaszewska, ft / MEGA / The Mega Agency / Forum