Blac Chyna odpowiedziała na #kyliejennerchallenge (FOTO)
Po tym jak Kylie Jenner (17 l.) pospieszyła z zapewnieniami, że nie namawia nikogo, by ją naśladował i wyglądał jak ona, ale namawia ludzi takich jak ona, by byli oryginalni i nie bali się eksperymentować ze swoim wyglądem, na portalach społecznościowych rozkręciła się akcja #kyliejennerchallenge. Akcja polega na powiększaniu sobie ust chałupniczymi metodami. Dzieciaki wciągają powietrze włożywszy wcześniej usta w słoik lub butelkę. Korzystają też z różnych dziwnych przedmiotów produkowanych w Chinach, a służących do powiększania ust.
Efekty są najczęściej opłakane, bywają też przerażające. Sine, spuchnięte usta zalały sieć.
Do akcji (choć wcale się do tego nie przyznaje) przyłączyła się Blac Chyna (26 l.), była dziewczyna Tygi, z którym teraz jest łączona Kylie Jenner.
Chyna, właścicielka największej sztucznej pupy w show-biznesie (nawet Nicki Minaj, Coco i Kim Kardashian wymiękają w tym wyścigu) pokazała na Instagramie swoją fotkę z nałożonymi na wargi wielkimi sztucznymi ustami Wack-O-Wax.
W nakładkach rywalka Kylie wygląda niczym bohaterka kreskówki. Albo kosmitka.
W każdym razie wydaje się nam, że ludzkość zmierza w dość niepokojącym kierunku.





[b]gość, 24-04-15, 20:42 napisał(a):[/b]ja nie kumam tej Chyny…nie cierpi Kylie , a koleguje się z Kim….To Kim z kim trzyma ?[/quoteZdjęcie gdzie Kim i ta Chyna są razem jest stare, one już sie nie kolegują
ja nie kumam tej Chyny…nie cierpi Kylie , a koleguje się z Kim….To Kim z kim trzyma ?
[b]gość, 23-04-15, 22:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 18:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 07:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 00:10 napisał(a):[/b]Hahaha ,zaje.bista tylko szkoda że sama ma wszędzie botoks 😉 Ten Ryga to ma na prawdę gust… W jego teledyskach takie dupy ,a on bierze się za przesadzone karykatury. Ale jego sprawa.Kto to jest Ryga?[/quote]Ryga to stolica Łotwy. Ale pewnie niewiele z was o tym wiedziało… Za to jak zapytać kim jest np. Kylie Jenner to każda będzie wiedziała.[/quote]Ktoś zapytał KTO to jest Ryga. Kto nie co… A stolica Łotwy nie jest osobą.[/quote]To ktoś jest podwójnym debilem bo chyba chodziło o Tygę a nie Rygę ale co ja będę się wysilać.[/quote]“R” jest obok “T” wiec rownie dobrze mogla to byc literówka
[b]gość, 23-04-15, 14:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 11:56 napisał(a):[/b]Nic dziwnego że te baby z dużymi dupami biorą sobie tylko czarnuchów bo przecież zwykły koleś nie dosięgnąłby nawet do końca rowka!“Zwykly koles?” Rozumiem ze dla ciebie czarny=gorszy…Ps. “Zwykli” kolesie tez maja duze ptaszki, moze nie jest ich tak duzo jak u ciemnoskorych, ale jednak…[/quote]To źle rozumiesz, w komentarzu nikt nie piesze że czarni są gorsi to tylko twój tok myślenia. Akurat to że mają duże pały mogłoby ich zaliczyć do lepszych a nie do gorszych jak wnioskujesz.
I love you… I like you… I kiss you… Jeśli to przeczytałeś ktoś za 30min. napisze do ciebie właśnie te słowa jeśli nie wkleisz tego do 10 komentarz w ciągu 10 min. zostaniesz wiecznie sam. Naprawdę to działa Ola Kamińska nie zrobiła tego w wieku 10 lat i ma teraz 23lata i jest cały czas sama a Julia Małecka wkleiła to do 10 komentarzy i teraz jest już po ślub
[b]gość, 23-04-15, 18:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 15:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 07:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 00:10 napisał(a):[/b]Hahaha ,zaje.bista tylko szkoda że sama ma wszędzie botoks 😉 Ten Ryga to ma na prawdę gust… W jego teledyskach takie dupy ,a on bierze się za przesadzone karykatury. Ale jego sprawa.Kto to jest Ryga?[/quote]Ryga to stolica Łotwy. Ale pewnie niewiele z was o tym wiedziało… Za to jak zapytać kim jest np. Kylie Jenner to każda będzie wiedziała.[/quote]Ktoś zapytał KTO to jest Ryga. Kto nie co… A stolica Łotwy nie jest osobą.[/quote]To ktoś jest podwójnym debilem bo chyba chodziło o Tygę a nie Rygę ale co ja będę się wysilać.
[b]gość, 23-04-15, 07:55 napisał(a):[/b]Nie wiem co one widzą w tym facecie, dla mnie wygląda jak wyrośnięty dziesięciolatek, który dostał kupę kasy od rodziców. Nie potrafię brać ich wszystkich brać na poważnie Mi się tyga podoba. Mogłabym się z nim przespać ,ale pewnie on by nie chciał bo nie mam takiej wielkiej dupy i botoksu w warach 😉
Nic dziwnego że te baby z dużymi dupami biorą sobie tylko czarnuchów bo przecież zwykły koleś nie dosięgnąłby nawet do końca rowka!
[b]gość, 23-04-15, 15:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 07:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 00:10 napisał(a):[/b]Hahaha ,zaje.bista tylko szkoda że sama ma wszędzie botoks 😉 Ten Ryga to ma na prawdę gust… W jego teledyskach takie dupy ,a on bierze się za przesadzone karykatury. Ale jego sprawa.Kto to jest Ryga?[/quote]Ryga to stolica Łotwy. Ale pewnie niewiele z was o tym wiedziało… Za to jak zapytać kim jest np. Kylie Jenner to każda będzie wiedziała.[/quote]Ktoś zapytał KTO to jest Ryga. Kto nie co… A stolica Łotwy nie jest osobą.
Świetny tyłeczek. Kobieta z klasa
[b]gość, 23-04-15, 15:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 07:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 00:10 napisał(a):[/b]Hahaha ,zaje.bista tylko szkoda że sama ma wszędzie botoks 😉 Ten Ryga to ma na prawdę gust… W jego teledyskach takie dupy ,a on bierze się za przesadzone karykatury. Ale jego sprawa.Kto to jest Ryga?[/quote]Ryga to stolica Łotwy. Ale pewnie niewiele z was o tym wiedziało… Za to jak zapytać kim jest np. Kylie Jenner to każda będzie wiedziała.[/quote]Myślę, że autorce drugiego komentarza chodziło, że pan z powyższego artykułu to Tyga a nie Ryga. Wyraźnie jest napisane KTO to jest Ryga, a nie co.
o matko-jakie dupsko-gorzej jak u Coco
[b]gość, 23-04-15, 07:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 00:10 napisał(a):[/b]Hahaha ,zaje.bista tylko szkoda że sama ma wszędzie botoks 😉 Ten Ryga to ma na prawdę gust… W jego teledyskach takie dupy ,a on bierze się za przesadzone karykatury. Ale jego sprawa.Kto to jest Ryga?[/quote]Ryga to stolica Łotwy. Ale pewnie niewiele z was o tym wiedziało… Za to jak zapytać kim jest np. Kylie Jenner to każda będzie wiedziała.
[b]gość, 23-04-15, 08:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-04-15, 07:41 napisał(a):[/b]Tyłek wygląda jak z Minecrafta, a tatuaż na plecach – jak siniak albo ogromne znamię. Można za pieniądze kupić dobry gust – czytać dużo książek, wynająć trenera ogłady itd. ale najwyraźniej kanciasty tyłek był sprawą priorytetową…10/10 !!![/quote]zgadzma sie, ale dobregu gustu nie kupisz, mozesz kupic uslugi stylisty…serio jest taka usluga jak trener ogłady? dobre
Cały światek tych raperów jest tak obrzydliwy, że się rzygać chce.
[b]gość, 23-04-15, 11:56 napisał(a):[/b]Nic dziwnego że te baby z dużymi dupami biorą sobie tylko czarnuchów bo przecież zwykły koleś nie dosięgnąłby nawet do końca rowka!“Zwykly koles?” Rozumiem ze dla ciebie czarny=gorszy…Ps. “Zwykli” kolesie tez maja duze ptaszki, moze nie jest ich tak duzo jak u ciemnoskorych, ale jednak…
Dziewczyny, sorki ale ja zupelnie z innej beczki-ona na kilku zdjeciach ma taka cienka bransoletke-gdzie mozna taka kupic, wie ktos cos? Z gory dziekuje za pomoc 🙂
[b]gość, 23-04-15, 08:53 napisał(a):[/b]Dziewczyny, sorki ale ja zupelnie z innej beczki-ona na kilku zdjeciach ma taka cienka bransoletke-gdzie mozna taka kupic, wie ktos cos? Z gory dziekuje za pomoc :)Cartier?
Co to w ogóle mają być za gwiazdy? “Była dziewczyna” jakiegoś goryla. Nie macie już o kim pisać, to piszecie o tej patologii?
Hahaha ,zaje.bista tylko szkoda że sama ma wszędzie botoks 😉 Ten Ryga to ma na prawdę gust… W jego teledyskach takie dupy ,a on bierze się za przesadzone karykatury. Ale jego sprawa.
[b]gość, 23-04-15, 07:41 napisał(a):[/b]Tyłek wygląda jak z Minecrafta, a tatuaż na plecach – jak siniak albo ogromne znamię. Można za pieniądze kupić dobry gust – czytać dużo książek, wynająć trenera ogłady itd. ale najwyraźniej kanciasty tyłek był sprawą priorytetową…10/10 !!!
Tyłek wygląda jak z Minecrafta, a tatuaż na plecach – jak siniak albo ogromne znamię. Można za pieniądze kupić dobry gust – czytać dużo książek, wynająć trenera ogłady itd. ale najwyraźniej kanciasty tyłek był sprawą priorytetową…
Nie wiem co one widzą w tym facecie, dla mnie wygląda jak wyrośnięty dziesięciolatek, który dostał kupę kasy od rodziców. Nie potrafię brać ich wszystkich brać na poważnie
[b]gość, 23-04-15, 00:10 napisał(a):[/b]Hahaha ,zaje.bista tylko szkoda że sama ma wszędzie botoks 😉 Ten Ryga to ma na prawdę gust… W jego teledyskach takie dupy ,a on bierze się za przesadzone karykatury. Ale jego sprawa.Kto to jest Ryga?
no straaaszne, jedna wybotoksowana silikonowa idiotka dokucza innej … fascynujace.