Kylie Jenner w ostatnim czasie odnosi same sukcesy. Najpierw została okrzyknięta najmłodszą milionerką, dzięki marce kosmetycznej Kylie Cosmetics, a teraz furorę zrobiła jej kolejna linia kosmetyków – Kylie Skin. Poza kreowanie marki kosmetycznej Jenner jest jedną z najpopularniejszych trendsetterek – „Wszystkie nastolatki chcą wyglądać jak Kylie”.

Amerykanki oszalały na punkcie nowych kosmetyków Kylie Jenner! A ile POLKI będą musiały zapłacić?

Jenner pochwaliła się na Instagarmie kolejną odważną kreacją. Zdjęcia pochodzą z niedzielnej randki w Los Angeles. Jak sama Kylie powiedziała w wywiedzie dla amerykańskie Vogue’a: „Nie wyjdzie z domu dopóki nie będzie wszystko perfekcyjnie dopracowane”. Czy aby na pewno?

Kylie Jenner w prześwitujących majtkach

Założyła seksowną, pomarańczową sukienkę idealnie podkreślając jej wąską talię projektu Juliena MacDonalda. Ramiona i głęboki dekolt V-neck w stylu lat 80. Materiał przypominał skórę pytona i pięknie eksponował idealnie opaloną i błyszczącą skórę. Do tego założyła najmodniejsze przezroczyste szpilki.

Kylie Jenner w pudrowym różu promuje nową linię kosmetyków (ZDJĘCIA)

Wszystko eksponowało się perfekcyjnie, gdyby nie mała wtopa. Być może Kylie myślałam, że będzie to dobrze współgrało, ale my mówimy NIE. Spod sukienki prześwitują białe majtki, które gubią cały efekt WOW. Proponujemy w takim przypadku założyć majtki w kolorze cielistym.

Wyświetl ten post na Instagramie.

escape the ordinary 🧡🔥🤬🦊

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Wyświetl ten post na Instagramie.

off guard but on point..🧡💁🏻‍♀️

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Love these fan edits 🥵🧡 📸 @splashnews

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)