Kylie Jenner od ponad roku spełnia się w roli mamy. Młoda celebrytka nie widzi świata poza swoją maleńką córką. Zdradziła, jak wygląda dieta Stormi Webster.

Stormi Webster ma ZEZA?!

Stormi Webster dieta

Kylie Jenner (20 l.) przez cały czas trwania ciąży usunęła się z życia publicznego. Nie jest tajemnicą, że ciąża Kylie Jenner była nieplanowana, a odcięcie się od Instagrama i od życia w blasku fleszy pozwoliło jej na spokojne przeżywanie ciąży. W Internecie pojawiło się wiele plotek o tym, że część rodziny nie akceptuje jej związku i decyzji o urodzeniu dziecka. Kylie przeżyła kryzys i wyszła na prostą dzięki wsparciu swojego partnera.

Kim Kardashian zrobiła coś, co Kylie Jenner wbiło w fotel

Kylie Jenner tworzy teraz szczęśliwy związek ze swoim narzeczonym Travisem Scottem, z którym wychowują córeczkę Stormi Webster.

Kylie Jenner w porównaniu do Kim Kardashian chroni prywatność swojego dziecka. Zrobiła jednak wyjątek i opowiedziała o tym jak wygląda dieta jej dziecka.

Stormi kocha sushi (…) Uwielbia edamame. Można jej przynieść edamame i nie przestanie jeść dopóki wszystko nie zniknie. Zjadłaby też całą miskę ryżu z sosem sojowym– zaczęła Kylie w rozmowie z Heather Sanders.

Edamame to strąki młodej, niedojrzałej soi. Widać, że Stormi jest jej ogromną fanką – ciekawe, czy sushi też je z dodatkiem sosu sojowego.

Forum/BACKGRID

Forum/BACKGRID USA 15 MAY 2019

Forum/X17