Kylie Jenner spełnia się w roli rodzica – jej córeczka Stormi Webster ma już ponad roczek. Młoda mama pochwaliła się jak spędza niedzielne poranki.

Kylie Jenner puszcza Stormi kreskówki

Kylie Jenner (20 l.) ponad rok temu urodziła pierwsze dziecko – Stormi. Dziewczynka jest owocem miłości jej oraz Travisa Scotta. Wciąż nie wiadomo czy para planuje sformalizować związek. Wiele plotek mówi, że są oni zaręczeni, część mediów twierdzi, że są nawet po ślubie. Oboje mało mówią na temat swojej relacji – mimo to wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Kylie Jenner przyłapana ze Stormi, gdy wracała z zakupów odsłoniła brzuch! Powrócą plotki o ciąży?

Kylie Jenner na swoim InstaStory pokazała krótki film, na którym widać w jaki sposób spędza niedzielne poranki. Stormi, jak każde dziecko, wstała wcześnie i nie dała rodzicom pospać. Ponad roczna dziewczynka dostała butelkę  i… kreskówkę do oglądania.

Kylie Jenner wraca z zakupów ze Stormi na rękach

Na nagranym filmie przez Kylie Jenner widać, że dziewczynka wpatrzona jest w ekran telewizora i ogląda bajkę. Mimo że film trwa kilka sekund w Internecie zawrzało – Internauci obawiają się, że dziewczynka jest za mała na oglądanie takich kreskówek. Twierdzą oni również, że to nie jest dobry sposób na rozbudzenie dziecka.

Naszym zdaniem obawy fanów są dość przesadzone, chociaż należy pamiętać, że długi czas spędzony przed ekranem telewizora, czy komputera źle wpływa na rozwój dziecka.

Cóż, pozostaje nam wierzyć, że Kylie Jenner rzadko włącza Stormi bajki na telewizorze. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Niedziela rano u Kylie Jenner ❤️ #kyliejenner

Post udostępniony przez Kozaczek (@kozaczek.poland)