Kate Middleton (42 l.) po tym, jak przez ostatnie kilka tygodni nie pojawiała się publicznie, wywołała lejące się kaskadami teorie spiskowe dotyczące miejsca jej pobytu i stanu zdrowia. Teraz księżna Walii udostępniła serię zdjęć na Isnta Stories, aby uczcić „wpływ niesamowitych kobiet” na świat z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Z księżną Kate jest gorzej niż myśleliśmy?

Obok nich znajdował się komentarz Kate i Williama, „Wszystkiego najlepszego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet! Świętujemy wpływ niesamowitych kobiet dzisiaj i każdego dnia. Oto tylko kilka genialnych kobiet, którymi inspirowaliśmy się przez ostatnie 12 miesięcy. # IWD2024.”

Mimo, że wpis nie jest osobisty i na pewno tworzył ją zespół marketingu internetowego pary książęcej, to pierwszy raz od ponad 2 miesięcy, gdy Kate – została wymieniona w oficjalnych social mediach.

księżna kate księżna Kate Middleton

Księżna Kate wraca do pracy

Według oficjalnych doniesień, księżna Kate przeszła w styczniu planowaną operację brzucha, a Pałac ogłosił, że księżna Walii wróci do pracy na rzecz rodziny królewskiej po Wielkanocy.

Księżna Kate widziana pierwszy raz od 2 miesięcy

Jednak ta oficjalna informacja nie powstrzymała opinii publicznej od spekulacji na temat zniknięcia Kate, a wiele osób dzieli się teoriami spiskowymi na temat tego, dlaczego trzymano ją z dala od światła fleszy. Według niektórych księżna poroniła. To tłumaczyłoby czas rekonwalescencji zarówno fizycznej, jak i psychicznej, której potrzebowałaby matka po takim przeżyciu. Inni uważają, że jej stan zdrowia jest dużo poważniejszy, że księżna miała usunięty nowotwór.

Miejmy nadzieję, że to tylko teorie spiskowe i Kate wróci szybciutko na czerwone dywany.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: