Blanka Lipińska (34 l.) pracuje właśnie nad ekranizacją swojej powieści „365 dni„. Autorka bestsellera nie ukrywa, że jest bardzo zapracowana ale niesamowicie szczęśliwa. To jednak nie przeszkodziło jej w zaszokowaniu fanów. Lipińska właśnie stanęła na ślubnym kobiercu.

OMG! Blanka Lipińska pokazała Massimo; przemówił na Instagramie

Blanka Lipińska wyszła za mąż!

Ekscytującą nowiną autorka bestsellerów podzieliła się z fanami na Instagramie. Ze swoim partnerem są razem od roku. Niewiele wiadomo o miłości autorki bestsellerów. Teraz już mąż Lipińskiej, Maciej Buzała jest młodszy od niej o pięć lat. „jest moim spokojem” – mówiła w wywiadzie dla magazynu Viva, Blanka Lipińska.

…wyszłam za mąż-zaraz wracam. To tyle co chce Wam pokazać. Brawo my. Udało się utrzymać w tajemnicy 😈 Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami ❤️ Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy . @maciejbuzala dziękuje za wszystko, KOCHAM CIĘ 💋 – wzruszająco napisała Lipińska.

Suknia ślubna Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska wyglądała zachwycająco w długiej sukni ślubnej, ręcznie wyszywanej perłami. Od połowy sylwetki, do samego dołu suknia została uszyta z delikatnego, przezroczystego materiału. Nikogo nie zdziwił wybór projektanta, Lipińska postawiła na projekt znajomej, Patrycji Kujawy, która szyła już suknie dla pisarki.

@kujawa.patrycja_designer dziękuje za suknię i welon, który sprawił, że ten jeden raz, wyglądałam niemal jak grzeczna💋 nawet ksiądz się nie skumał, że stoi przed nim „pomiot szatana”
@anna.mackiewicz dziękuje za włosy i za to, że stałaś u mego boku, kiedy czekałam aż się spopiele

…a teraz do roboty, po chwili przerwy jutro wracamy na plan – podpisała zdjęcie Blanka.

Blanka Lipińka

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Co myślicie o sukni ślubnej Blanki Lipińskiej?

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska tłumaczy, dlaczego mówi o sobie BLACHARA (VIDEO)

Blanka Lipińska SCHUDŁA, ale to nie koniec; pisarka zdradziła, ile chce ważyć

Blanka Lipińska pokazała swoją MAMĘ ; jest piękna i wygląda bardzo młodo

Wyświetl ten post na Instagramie.

...wyszłam za mąż-zaraz wracam 🤘🏼 To tyle co chce Wam pokazać ☺️ Brawo my 👏🏼 Udało się utrzymać w tajemnicy 😈 Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami ❤️ Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy 😂 @maciejbuzala dziękuje za wszystko, KOCHAM CIĘ 💋 @kujawa.patrycja_designer dziękuje za suknię i welon, który sprawił, że ten jeden raz, wyglądałam niemal jak grzeczna💋 nawet ksiądz się nie skumał, że stoi przed nim „pomiot szatana” 😂😈 @anna.mackiewicz dziękuje za włosy i za to, że stałaś u mego boku, kiedy czekałam aż się spopiele 💋 👰🏼+🤵🏻=🔥 ...a teraz do roboty, po chwili przerwy jutro wracamy na plan 💪🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)