Od wielu tygodni artystka Blanka Stajkow wzbudza ogromne emocje po tym, jak wygrała preselekcje na tegoroczną Eurowizję, z czym nie zgadzali się widzowie. Minęło wiele tygodni od preselekcji, a niestety artystka nadal walczy z hejtem.

Blanka Stajkow pozowała w kusym bikini na dmuchanym jednorożcu. Teraz jedzie na Eurowizję!

Blanka Stajkow tuż przed Eurowizją

Szeroko komentowane było ostatnio nagranie, które wyciekło do sieci z prób przed półfinałem. Film ocenił  TikToker Miechulec, który jest eurowizyjnym fanem.

Blanka idzie po catwalku, nie patrzy w kamerę, nie uśmiecha się. Jest jakaś mega statyczna, mimo że to dynamiczny fragment – zauważa. Czy tylko ja widzę, że to jest przesadzone, tandetne, kiczowate? Fascynacja okładkami na scenie na Eurowizji miała miejsce w 2018 roku […] Już się nie robi tak występów – stwierdza.

@miechulec Bejbe, it’s kinda krejze… będzie finał z tym występem? 🔥 #bejba #kindakrazy #solo #blanka #blankasolo #eurovisionpoland #eurowizja2023 #eurowizja #reakcje ♬ dźwięk oryginalny - Miechulec

W niedzielę odbyła się ceremonia otwarcia 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej polskiej reprezentantki Blanki Stajkow. Pojawiła się na turkusowym dywanie w efektownej kreacji o jaskrawym kolorze, ale to napis na trenie przykuł największą uwagę – „BEJBA”.

Blanka Stajkow wydała oświadczenie! Nie może śpiewać i mówić

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @team_blania

Jedne z dziennikarzy zapytał, dlaczego na jej sukni pojawił się taki napis:

Teraz wszyscy nazywają mnie „Bejba”, tak też zaczyna się piosenka – odpowiedziała Blanka.

Wielu internautów stwierdza, że artystka chce przekuć hejt w sukces i popularność, a także pokazać dystans do samej siebie.

Blanka wydała oświadczenie w sprawie Eurowizji! Zamierza zrezygnować?

Podczas wczorajszej imprezy o mały włos a doszłoby do wypadku. Blanka Stajkow na turkusowym dywanie prawie przewróciłaby się na schodach, kiedy próbowała zejść w swojej bardzo długiej sukni.

scena z: Blanka Stajkow, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Blanka Stajkow, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Blanka Stajkow, SK:, , fot. Podlewski/AKPA