Bliźniaczki Olsen na projektowaniu dorobiły się już miliarda dolarów. Teraz swoją wiedzą, doświadczeniem i dobrym gustem(?) chcą podzielić się ze swoimi klientkami.

Ashley Olsen i Mery Kate Olsen planują w lipcu uruchomić swoją stronę internetową, która pozwoli klientkom nie tylko kupić ubrania ich projektu, ale również za jej pośrednictwem siostry zamierzają udzielać indywidualnych porad w zakresie mody i stylu.

Stylemint.com będzie działała na zasadzie klubu dla zarejestrowanych użytkowniczek. Będą one brały udział w krótkich modowych quizach, a następnie otrzymają miesięczne zalecenia i rady, które będą oparte na bazie ubrań dostępnych w internetowym sklepie.

Dzięki stronie nawiążemy autentyczną relację między projektantem a klientem. Pozwoli nam współpracować bezpośrednio z naszymi klientkami, poznać ich potrzeby i pomysły, co być może dostarczy nam inspiracji do tworzenia nowych projektów. – Powiedziała Mary Kate Olsen.

Bliźniaczki są podekscytowane swoim pomysłem. My jednak, patrząc na zdjęcia Olsenek, nie jesteśmy przekonani czy on wypali. Bo czy chcielibyście, żeby ktoś, kto tak wygląda, doradzał Wam w kwestii mody i ubioru?

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"