Według doniesień z USA, Angelina Jolie robi wszystko, by zniszczyć Brada Pitta, który wygląda na szczęśliwego. Aktor, który miał problemy alkoholowe zrezygnował z używek i prowadzi aktualnie bardzo szczęśliwe życie. Niestety na jaw wypływają nowe informacje sprzed 6 lat.

Ujawniono zdjęcia siniaków, które Brad Pitt miał zrobić Angelinie Jolie

Do rzeczonej sprzeczki miało dojść w 2016 roku, podczas rodzinnego powrotu z Francji do USA. Z dokumentów FBI wynika, że Angelina Jolie twierdził również, że Brad Pitt powiedział o jednym z ich dzieci, że: „wygląda jak piepr****dzieciak z Columbine”.

„Columbine kid” to w potocznym języku amerykańskim to nastolatek, który ma potencjał, by zaatakować kolegów szkolnych i doprowadzić do strzelaniny. Zazwyczaj jest to „wyrzutek społeczny ze znamionami depresji”. 20 kwietnia 1999 roku w liceum w Columbine w stanie Kolorado doszło do strzelaniny szkolnej i próby zamachu bombowego.

Brad Pitt vs Angelina Jolie

Laureatka Oscara powiedziała również w raporcie, że Pitt pił alkohol podczas sławnej już podróży do Los Angeles. Jolie powiedziała w raporcie, że zadrapanie Pitta mogło być spowodowane przez nią, chociaż wierzyła, że ​go przyduszała, a nie raniła paznokciami.

Brad Pitt mówi o swojej córce Shiloh, „Łezka się w oku kręci”

Brad Pitt nie został ówcześnie aresztowany ani oskarżony w związku z incydentem po tym, jak FBI zakończyło śledztwo w listopadzie 2016 roku. Według raportu, po zapoznaniu się z oświadczeniem o prawdopodobnej przyczynie incydentu, przedstawiciel Biura Prokuratora Stanów Zjednoczonych uznano, że:

„Wszystkie strony zgodziły się, że zarzuty karne w tej sprawie nie będą wnoszone z kilku powodów” – czytamy w raporcie.

Angelina Jolie Fot: SL, Terma / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Angelina Jolie Fot. RACHPOOT / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Brad Pitt, Credit line: Huso / BACKGRID / Backgrid UK / Forum